במאי Resident Evil יביים עיבוד ל-Monster Hunter

הבמאי פול ו.ס. אנדרסון, שמאחורי סדרת הסרטים Resident Evil, ייקח פיקוד על כותר נוסף של Capcom, משחקי Monster Hunter.

Monster Hunter, סדרת המשחקים האהובה של Capcom וכרגע סדרת הדגל היחידה שלה אחרי שאת רוב הקניין הרוחני שלה נטוש, ככל הנראה תאומץ לסרט קולנועי מלא בבימויו של פול אנדרסון, שביים את האדפטציה לסדרת הדגל הקודמת של Capcom, משחקי Resident Evil.

Monster Hunter היא סדרת משחקים, בה אתם משחקים ציידים שמגיעים לאיזור תחת איום בלתי פוסק של מפלצות שיצאו משליטה, מטרת המשחק היא לצוד מפלצות, להשתמש בחלקים שמשיגים מהם לבנות נשקים ושריון חדשים ולהרוג מפלצות יותר גדולות, שוב ושוב, נשמע משעמם אבל זה בעצם מאוד ממכר ויש מעל 50 משחקים שמוכיחים את זה.

אתם בטח שואלים את עצמכם, עם עלילה כל כך דקה, ממה יש לעשות סרט? ובכן, כל דבר אפשרי עבור הבמאי שהשמיד את חומר המקור האיכותי של Resident Evil וליהק את מילה יובוביץ' בתפקיד אליס, דמות שבכלל לא קיימת במשחק, סרטי הבמאי נהפכו לשנואים בתעשיית הגיימינג, למרות שהכניסו עד כה מעל 900 מיליון דולר.

כאשר נשאל הבמאי הצעיר על הפרויקט הבא שלו הוא ענה:

יש משחק נוסף ש-Capcom, שיצרו את Resident Evil, יצרו שנקרא Monster Hunter שהוא מפלצות מדהימות בממלכות מדהימות, אני מאוד מתרגש בקשר לזה

רק התיאור של הבמאי לסדרת המשחקים מראה כמה אין ידע או עניין במה שקורה בהם והוא מתכנן לעשות מה שהוא עשה עד כה ב-Resident Evil ו-Alien vs Predator, עלילה שטחית ולזרוק אפקטים על הקהל.

למרות שהבמאי ייתקל באתגר קשה יותר עם סדרת משחקים אלו מאשר סדרת Resident Evil, בזמן שרוב הגיימרים שיחקו במשחק אחד לפחות של Resident Evil, רוב העולם המערבי לא מכיר אפילו את Monster Hunter, המשחקים לא יצאו לקונסולות הפלייסטיישן (מעבר לראשון שיצא לפלייסטיישן 2) והאקסבוקס, רוב המערב שמשחקים במשחק, זוכים לעשות זאת רק דרך הקונסולות של חברת המשחקים היפנית האגדית Nintendo.

אם יחליט אנדרסון להמשיך עם הפרויקט המתוכנן, רוב הסיכויים שיצליח למשוך מספר רב של אנשים שפשוט רוצים לראות מפלצות ענק, מה שבטוח, הגיימרים שנאמנים לסדרת המשחקים לא ילכו להקרנות.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה