איתחול לכותר Resident Evil בדרך לקולנוע

עכשיו שמילה יובוביץ' ממשיכה לאדפטציה של סדרת משחקים אחרת של Capcom, אנחנו מקבלים איתחול נאמן יותר לכותר Resident Evil

חברת Capcom הביאה לנו חלק מהכותרים האהובים ביותר בגיימינג, ביניהם Street Fighter, Mega Man, Resident Evil ו-Monster Hunter, שמעריצים תמיד צמאים לראות עיבודים קולנועיים לסדרות המשחקים האהובות של החברה, ובזמן שהאדפטציה בכיכובה של מילה יובוביץ' למשחק הזומבים האהוב הרוויחה לא מעט בקופות, הרבה מעריצים הרגישו שהתרחקה מעלילת המשחקים והדמויות האהובות, ובזמן שהיו שמועות על סדרת אדפטציה נאמנה, גילינו שמדובר בסדרה שמתרחשת בעתיד של הכותר.

כעת, הוכרז רשמית סרט איתחול לכותר עם קלייר רדפילד וג'יל וולנטיין. שתי הגיבורות יגיעו בסרט חדש שבו את ג'יל תגלם הנבלית של "אנטמן והצרעה" האנה-ג'ון קאמן ואת קלייר תגלם קאיה סקודלריו, ששיחקה ב"הרץ במבוך". הבמאי והתסריטאי של הסרט ג'ואנס רוברטס פירסם הודעה עם התוכנית עבור הסרט המתוכנן.

עם הסרט הזה, אני ממש רציתי לחזור חזרה למקור של שני המשחקים הראשונים וליצור מחדש חוויות איימתיות שחוויתי בפעם הראשונה ששיחקתי בהם, בו בזמן לספר סיפור אנושי פשוט על עיירה קטנה אמריקאי מתה שמרגישה רלוונטית ומקושרת לקהל של היום.

אין ספק שמעריצים יהיו שמחים לראות את הכוכבות האמיתיות של סדרת המשחק מקבלות במה לככב מאשר לשמש בתור דמויות משנה. באשר לעלילה עצמה, נשמע שהבמאי מתכנן להתרכז בשני המשחקים הראשונים ולפרוס אותם לסרט אחד בלייב אקשן.

כל מה שנותר לנו לעשות זה להמתין בציפייה לפרטים חדשים.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה