לוגו סמסונג

שמועה: הדגמים החדשים של ה-Galaxy Watch Active יגיעו בשלוש תצורות שונות

על פי שמועה, שעוני הספורט החכמים של Samsung אשר אמורים להיחשף בחודש הבא יחד עם ה-Galaxy Note 10 יגיעו בשלוש תצורות שונות

במהלך החודש הבא חברת Samsung תחשוף לעולם את סדרת ה-Note 10, שלראשונה תקבל מספר דגמים במקום מכשיר אחד בלבד. בנוסף ל-Note 10, אמורה Samsung לחשוף את הדגמים החדשים לשעון הספורט החדש שלה, ה-Galaxy Watch Active 2.
על פי השמועות, השעון החדש יגיע בשלוש גרסאות שונות, כאשר כל גרסה תתמקד בפיצ'ר מכרזי אחר. שלושת הגרסאות הן: LTE ModelBluetooth ModelUA Model.

LTE Model – גרסה זו תהיה עשויה מפלדת אל חלד כאשר רצועת השעון תהיה מעור. לשעון יהיו 4 צבעים זמינים – גוף שחור עם רצועה שחורה, גוף כסף עם רצועה שחורה, גוף זהב עם רצועה חומה, גוף ורוד זהב עם רצועה ורודה. כמובן שייחודו של מודל זה על מודלים אחרים היא האפשרות לשימוש ב-LTE, המאפשר תקשורת סלולרית ובעצם הופך את השעון למכשיר סלולרי לכל דבר.
Bluetooth Model – גרסה זו תהיה עשויה מאלומיניום. לשעון יהיו 3 צבעים זמינים – גוף כחול כהה, גוף כסוף וגוף ורוד זהב כאשר לכל צבע רצועה בצבע תואם. כמובן שמודל זה על פי שמו יאפשר חיבור Bluethooth בלבד.
UA Model – מודל זה או בשמו המלא "Under Armour-branded Bluetooth" יגיע עם רצועת ספורט ייחודית ועם מנוי של 6 חודשים לשירות "MapMyRun".

כמו מרבית השעונים החכמים של היום, הסדרה החדשה של ה-Galaxy Watch Active 2 תגיע בגרסת 40 מילימטר ובגרסת 44 מילימטר. כמו כן על פי ההערכות שלושת הדגמים צפויים להגיע עם חיישן EGC, שמאפשר בדיקה והצגה של קצב הלב, אך נאמר שהשירות לא יהיה זמין עם יציאת השעונים כיוון ש-Samsung עדיין מחכה לאישור רשמי של ה-FDA (מנהל המזון והתרופות האמריקאי).
בנוסף, צוין כי ה-Galaxy Watch Active 2 יאפשרו שימוש בהם הן עם מכשירי אנדרואיד והן עם מכשירי אייפון, כאשר גרסת ה-LTE תהיה מותאמת ל-Android בלבד עם יציאת השעונים.

פרטים נוספים אודות השעונים ייחשפו ככל הנראה יחד עם חשיפת ה-Note 10 במהלך חודש אוגוסט!

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. בעברו היה גם כתב הטכנולגיה והמשחקים של אתר ynet. רועי הוא טכנאי מחשבים, גיימר ותיק וגיק משכמו ומעלה. כיום הוא משמש כאיש מערכות מידע בחברת המשחקים הישראלית Gliding Deer.

השאר\י תגובה