בית / חדשות / Runaways קיבלה הצצה ראשונה לעונה 3
runaways logo marvel

Runaways קיבלה הצצה ראשונה לעונה 3

Runaways קיבלה הצצה ראשונה לעונה 3 שמאשרת את תאריך היציאה בדצמבר.

בשנת 2017 Marvel TV הודיעה שהיא משתפת פעולה עם Hulu ומביאה לרשת הצפייה הישירה את העיבוד לקומיקס Runaways. מאז הסדרה, שקיבלה שם זהה, הצטרפה ליקום הטלוויזיוני של Marvel ביחד עם סדרות כמו “ג’סיקה ג’ונס”, “דרדוויל”, “לוק קייג'” ועוד. לאחר שהסדרות המרובות של Netflix הסתיימו ולאחר האישור של ערוץ ABC לגבי סיום הסדרה “סוכני ש.י.ל.ד.” עם סוף העונה השביעית, נראה ש-Runaways ו-Cloak & Dagger של Freeform, יהיו בקרוב כל מה שנותר מהיקום הטלוויזיוני. למרות שהסדרה נחשבה מאז בכורתה כחלק מהיקום הקולנועי-טלוויזיוני של Marvel, רק בעונה השנייה באמת ראינו התייחסות לנכסים אחרים ביקום כשההתייחסות העיקרית הייתה לדוקטור סטריינג’.

אחרי עונה ראשונה ששימשה כאקספוזיציה לדמויות ולא באמת זכינו לראות בה את חבורת גיבורי העל החדשים בורחים כמו ששם הסדרה מרמז. בעונה השנייה של Runaways ששת הבורחים מצאו בית חדש והתחילו להלחם בהוריהם ובארגון “Pride” בו הם חברים. עד כה לא נגלו פרטים רבים על מה שיתרחש בעונה 3 של Runaways, פרט לחדשות שאליזבת הרלי תגלם את מורגן לה פיי. עכשיו, Hulu הציגה טריילר קצרצר חדש לעונה 3 כחלק מהמצגת שלה בכנס של איגוד מבקרי הטלוויזיה,  בו היא אישרה את מועד הבכורה:

למרות שמה שמתרחש בטריילר נראה מאוד מעניין ומסקרן, יכול להיות שכל זה בכלל לא קורה באמת. הפרק האחרון בעונה השנייה של Runaways הציג את הקבוצה מתפלגת והפרטים המעטים שאנו יודעים על מקום הימצאם יכולים להצביע על כך שהסצינה הזו לא מתרחשת. בפעם האחרונה שראינו אותם, צ’ייס וקרולינה נלכדו והוכנסו לתאים, כך שכל הסצנה הזו יכולה לקרות בתוך ראשו של צ’ייס ולגלם את הפחדים הכי נוראים שלו, בין אם זה כשהוא בתוך התא ובין אם הוא הצליח לברוח. אם ההסבר הזה לא נכון והסצנה באמת תתרחש בסדרה, אז נראה ש-Runaways עונה 3 תהיה מלאה באירועים והתפתלויות שיובילו את כל הדמויות בחזרה אחת לשניה, אל המצב בו הן נראות בהצצה.

Runaways (“הבורחים”) עונה 3 תגיע ב-13 בדצמבר אל Hulu.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *