ראיין גוסלינג ישחק פעלולן בסרט של הבמאי דייוויד ליץ'

על אף שידוע בתור שחקן של סרטי דרמה, ראיין גוסלינג שיחק כפעלולן במספר סרטים. דוגמא ראשונה היא בסרט "דרייב" ששוחרר ב-2011 בו גילם נהג נטול שם שמבצע בין היתר פעלולי נהיגה ומשמש כנהג מילוט של שודדים, ודוגמא נוספת היא שנה לאחר מכן בסרט "מקום בתוך היער" בו שיחק רוכב אופנוע שמבצע פעלולים. כעת, ראיין גוסלינג יגלם פעלולן בסרט הדרמה החדש מאת הבמאי דייוויד ליץ' ("דדפול 2"). פרויקט שנחשב אישי מאוד עבורו.

עדיין לא ידוע שם הסרט אך נמסר שהוא יהיה דומה לתוכנית הטלוויזיה "The Fall Guy" משנות ה-80, שגם כן עוסקת בפעלולן ואת התסריט יכתוב דרו פירס ("מהיר ועצבני: הובס ושואו"). בנוסף, ראיין גוסלינג בעצמו יפיק את הסרט לצד גיימון קסאדי, דייוויד ליץ' ואשתו קלי מקורמיק. נכון לעכשיו, מספר אולפנים מעוניינים בפרויקט החדש, בהם MGM, Netflix ו-Paramount. עדיין לא ידוע איזה אולפן יבחר להפיק את הסרט אבל יתכן שהתפקידים העתידיים של ראיין הם שיכריעו. גוסלינג יככב במותחן הריגול "The Gray Man" של Netflix ויגלם אסטרונאוט בסרט של MGM. 

ראיין גוסלינג

המשיכו להתעדכן באתר שלנו ומבטיחים לעדכן אתכם כשיתפרסמו חדשות נוספות בנוגע לסרט החדש.

 

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה