לוגו סמסונג

Samsung מציגה פיצ’רים חדשים לשעונים הקודמים שלה

לפני כמה חודשים יצא לשוק ה-Galaxy Watch Active 2 שקיבל מספר שיפורים מדגמי שעונים חכמים קודמים של סמסונג. כעת מעדכנת סמסונג את השעונים הקודמים שלה לטובת חווית שימוש איכותית על גבי כלל השעונים

באמצעות עדכון תוכנה חדש, אנשים בעלי דגמי השעונים Samsung Galaxy Watch וכן דגם ה-Watch Active המקורי יוכלו להנות מממשק חדש המאפשר שלל אופציות חדשות לתפעול באמצעות השעון. כפי שזה נראה ה-Samsung Gear S3 נשאר מאחור ולא יקבל את העדכון החדש.

מחזיקי השעונים יוכלו לעקוב בקלות על מטרות האימון שלהם באמצעות מערכת הפעילות היומית. כמו כן יוכלו המשתמשים לעקוב אחרי זמנים מדויקים של סיבובי הריצה שלהם וכן של סיבובי רכיבת אופניים.

כמו כן, גם החיישנים השונים קיבלו עדכון, כאשר חיישן דופק הלב יציג התראת אזהרה כאשר דופק הלב של המשתמש נמוך.

אחד העדכונים היותר משמעותיים הוא התמיכה המלאה ב-Bixby, העוזר הקולי האישי של סמסונג. בעזרת ביקסבי יוכלו המשתמשים להפעיל מעקבי אימונים שונים באמצעות קולם וכן יוכלו לתפעל שלל מערכות חכמות הקשורות למערכת SmartThings. בנוסף קיבל Bixby תמיכה רחבה במספר שפות חדשות, החל מאנגלית בריטית ועד לצרפתית, גרמנית, איטלקית וספרדית.

כלל הדגמים השונים של השעונים יקבלו מערכת My Style חדשה, שתאפשר עיצוב אישי של השעון. כמו כן ישנה אפשרות חדשה לטובת פני שעון קלים לקריאה.

אך אם תשאלו אותי, העדכון הכי טוב שנקבל הוא החזרת המסגרת המסתובבת לדגם ה-Watch Active המקורי, שיקבל את המסגרת המסתובבת באופן דיגיטלי, כפי שקיבלנו ב-Watch Active 2. המסגרת תאפשר שליטה וניווט קל במיוחד באמצעות סיבוב האצבע סביב מסגרת פני השעון.

העדכון החדש צפוי להישלח לכלל המשתמשים על פי טבלת מדינות החל מהיום.

אודות רועי האן

רועי האן, בן 20 מהשומרון, עורך ראשי בקטגוריית חומרה. גיימר, חובב מחשבים, חומרה, קולנוע וקומיקס. טכנאי מחשבים בימים וגיק הדוק בלילות. מעריץ מושבע של Marvel ושחקן משחקי תפקידים קשוח. גיק איכותי בעל דעה קולחת שתמיד שמח לדון בכל נושא מעניין!

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *