לוגו סמסונג

Samsung משיקה בישראל את סדרת Crystal UHD

סמסונג משיקה רשמית בישראל את סדרת Crystal UHD לשנת 2020 הכוללת מסכים חדשים בעלי טכנולוגיית Crystal Display

חברת Samsung גאה להשיק בישראל את סדרת המסכים החדשה שלה לשנת 2020 והיא סדרת Crystal UHD. הסדרה תציע מגוון מסכי 4K חדשים כאשר בהמשך יושקו בישראל מסכים נוספים כולל סדרת מסכי QLED 4K וכן סדרת מסכי QLED 8K לצד מסך ה-SERO הייחודי הכולל תושבת ממונעת.

סדרת Crystal UHD החדשה מציעה איכות תמונה עשירה במיוחד הודות למעבד 16bit המסוגל לנתח בצורה חכמה מעל למיליארד גוונים של צבע. כמו כן המעבד מספיק תמונה מציאותית על ידי שימוש בתאורה המשלבת חלקיקי ננו המאפשרים ניתוח טוב ואיכותי יותר של קשת הצבעים.

חלק עיבוד נוסף בסדרה החדשה הוא ה-Crystal Processor 4K המאפשר שיפור של חווית הצפייה על ידי השבחת תמונה באמצעות 4K Upscaling. גם תחום הסאונד שופר כאשר המעבד מגיע עם Adaptive Sound, טכנולוגיה המסוגלת לנתח את סוג התוכן המתנגן על המסך ולהתאים באופן אוטומטי את האיקולייזר של המסך ובכך לספק חווית אודיו איכותית יותר.

אחד מדגמי המסכים החדשים של סמסונג הינו ה-TU8500 הכולל את טכנולוגיית Dual LED. מדובר בטכנולוגיה חדשה המשתמשת בשתי נורות LED חכמות המספקות טמפרטורות אור שונות. השימוש בנורות אלה מאפשר למסך את היכולת להציג תמונה נאמנה מאוד למקור לצד יכולת צפייה טובה ואיכותית גם כאשר מביטים אל המסך בזוויות גדולות.

קו העיצוב של הסדרה החדשה כולל עיצוב ללא מסגרת שמעניק לטלוויזיה מראה יוקרתי. כמו כן הסדרה החדשה כוללת תעלות ייעודיות בגב המסכים המאפשרות מעבר כבלים נסתר היישר לרגלית הטלוויזיה, המעניק לסלון שלכם תחושה נקייה מכבלים.

הטלוויזיות החדשות של סמסונג לא פוסחות על הצרכים של הגיימרים, כאשר מסכי הסדרה החדשה מסוגלים להפוך בקלות למסך גיימינג איכותי ומתקדם, הודות ליכולות עיבוד תנועה ותמונה אופטימליים בזמן משחק על מנת לצמצם את זמני התגובה למזער מריחות וקפיצות בתמונה.

כמה זה יעלה לי..! – סדרת Samsung Crystal UHD תהיה זמינה לרכישה בישראל החל מה-16.6.20 בחנויות סמסונג הרשמיות וכן אצל המשווקים המורשים.

UHD Crystal Samsung

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. בעברו היה גם כתב הטכנולגיה והמשחקים של אתר ynet. רועי הוא טכנאי מחשבים, גיימר ותיק וגיק משכמו ומעלה. כיום הוא משמש כאיש מערכות מידע בחברת המשחקים הישראלית Gliding Deer.

השאר\י תגובה