לוגו סמסונג

Samsung – תאריך אירוע החשיפה של החברה הוכרז!

חברת Samsung חושפת באופן רשמי את תאריך אירוע החשיפה הרשמי שלה, ה-Galaxy Unpacked!

לאחר ציפייה רבה, חברת Samsung חשפה באופן רשמי את תאריך אירוע ה-Unpacked השנתי שלה. התאריך של אירוע החשיפה הוא ה-5.8.2020!

על פי השמועות שפקדו את האינטרנט עד כה, החברה צפויה לחשוף במהלך האירוע מספר לא קטן של מכשירים, בניהם סדרת ה-Note 20, דגם ה-Flip-Z 5G וכן מכשיר המשך למכשיר ה-Galaxy Fold המקורי. כמו כן ישנה שמועה על כך שייחשף דגם חדש של Galaxy Watch.

החשיפה של תאריך האירוע הרשמי נעשתה באמצעות סרטון פרומו קצר, בו נראתה דליפת טיפה בצבע ברונזה ממשהו שנראה כמו עט, דבר שיכול לרמז קלות על כך שסדרת ה-Note 20 אכן תיחשף במהלך האירוע, ושהיא תכלול מכשירים בצבע חדש והוא ה-Mystic Bronze, עליו דובר לא מעט ברחבי האינטרנט בגזרת השמועות של ה-Note 20.

ואם כל זה לא מספיק לכם, הדלפה חדשה חושפת תמונות אמינות למדי של מה שיכול להיות דגם ה-Ultra של ה-Note 20 המצופה.

התמונות נחשפו על ידי Jimmy Is Promo, והן חושפות דמיון מעניין למדי של מערך הצילום שהודלף לרשת בעבר.

Samsung

מלבד למערך הצילום עצמו, נחשפו עוד מספר תמונות הכוללות את גוף המכשיר עצמו, שנראה מרשים למדי, והוא כולל קצוות מסך דקים במיוחד, מערך צילום קדמי בתצורת חור באמצע החלק העליון של המסך, תמיכה ב-SPen הפופולארית כמובן וכן מערך צילום אחורי גדול ומלבני.

מתרגשים? גם אנחנו! כעת נותר לנו לחכות לאירוע ה-Unpacked בו נגלה מה מכל מה שדיברנו עליו כאן יתברר כנכון!

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. בעברו היה גם כתב הטכנולגיה והמשחקים של אתר ynet. רועי הוא טכנאי מחשבים, גיימר ותיק וגיק משכמו ומעלה. כיום הוא משמש כאיש מערכות מידע בחברת המשחקים הישראלית Gliding Deer.

השאר\י תגובה