לוגו סמסונג

Samsung Galaxy Watch Active 2 זמין רשמית בארץ

סאני תקשורת היבואנית הרשמית של Samsung החלה בשיווק ה-Galaxy Watch Active 2

שוק השעונים החכמים רק גדל ומתפתח משנה לשנה, כאשר בכל שנה אנחנו מקבלים דגמים חדשים בעלי יכולות חדשות ומעניינות. אחד השעונים הזכורים של השנים האחרונות הוא ה-Galaxy Watch Active, אשר היווה המשך ל-Galaxy Watch של השנה שעברה, כאשר הוא מציע עיצוב קל ואלגנטי יותר במחיר משתלם במיוחד. כעת מגיע לשוק ה-Samsung Galaxy Watch Active 2, שעון חכם חדש שישפר את חווית השימוש אפילו יותר.

השעון החדש זמין בשני גדלים – 40 מ”מ ו-44 מ”מ, כאשר רצועות השעון ניתנות להחלפה בקלות. גם כאן השעון עושה שימוש במערכת ההפעלה Tizen שהוכיחה את עצמה בעבר ומציגה עיצוב פשוט, אלגנטי ונוח במיוחד.

בנוסף לכך ובשונה מקודמו, הדגם החדש של ה-Galaxy Watch Active מחזיר את חוגת השעון המסתובבת, הפעם באופן דיגיטלי לחלוטין. סיבוב האצבע סביב מסגרת השעון תאפשר מעבר יעיל ומהיר בין אפליקציות כפי שקיבלנו בשעוני עבר של Samsung.

בניגוד לשעונים קודמים, השעון החדש מסוגל לזהות פעילות ספורטיבית וכן לנהל מעקב סביב הפעילות באופן אוטומטי, כך שלא תצטרכו להגדיר את סוג האימון בכל פעם שתרצו לבצע מעקב.

השעון כולל מספר חיישנים החל מחיישן המודד את קצב הלב ועד לחיישן המודד את לחץ הדם בזמן אימון. כמו כן לשעון GPS המאפשר מעקב מדויק על תוכן האימון וסוגו וכן מעקב אחרי הרגלי השינה שלכם.

השעון כולל מיקרופון ורמקול מובנים, חיבור למכשיר הסלולרי שלכם בקישוריות Bluetooth ואפילו אפשרות לשמש כשלט רחוק בצילום מהמכשיר הסלולרי. תוכלו להחליף בין המצלמה הקדמית והאחורית השייר מין השעון ולראות את תוצאת הצילום ישירות על מסך השעון. אופציית השלט הרחוק נתמכת רק בדגמים נבחרים של מכשירי Samsung.

השעון יאפשר סנכרון קל ויעיל עם Spotify וכן עם שלל אפליקציות נוספות לטובת חווית שימוש אופטימלית.

השעון זמין כעת לרכישה בחנויות הרשמיות של סמסונג בישראל:
דגם 40 מ”מ במחיר של 1400 שח.
דגם 44 מ”מ במחיר של 1600 שח.

אודות רועי האן

רועי האן, בן 21 מהשומרון, טכנאי מחשבים ועורך ראשי בקטגוריית חומרה. גיימר, חובב מחשבים, חומרה, קולנוע וקומיקס.

השאר\י תגובה