סמסונג ישראל משיקה את סדרת ה-Galaxy J Pro‏

סמסונג ישראל משיקה לשוק הניידים טלפונים חכמים המציגים מפרט מכובד לחלוטין במחיר מפתיע במיוחד

חברת סמסונג אלקטרוניקס ישראל הכריזה על השקתה בישראל של סדרת הטלפונים החכמים  ה-Galaxy J Pro. הסדרה החדשה כוללת את ה-Galaxy J Pro 5,7 ומציעה מפרט מתקדם, עיצוב מתכתי וטכנולוגיית מצלמה משופרת וכל זאת במחיר מפתיע וזול.
ה-Galaxy J Pro 7 מתהדר בגוף מתכת ובצג super AMOLED בגודל 5.5' וברזולוציית full HD, חיי סוללה ארוכים יותר ו-RAM של 3 GB. ב-J7 תתאפשר לראשונה בסדרת ה J תכונת ה-Always on Display. ה-J7 וה-5J  מצוידים במצלמה קדמית בעלת רזולוציה גבוהה של 13 מגה פיקסל ,מצלמה אחורית של 13 מגה פיקסל ומפתח צמצם של F 1.7, עם פלאש LED המסייע לצלם תמונות ברורות גם בתנאי חושך. שיפור נוסף לעומת קו המוצרים הקודם הוא סורק טביעות האצבע הכלול ב-7J וב-5J.

ה-Galaxy J Pro5 הינו דגם קומפקטי יותר,גוף המכשיר הוא מתכתי עם צג super AMOLED בגודל 5.2' וכולל מצלמה קדמית ואחורית של 13 מגה פיקסל וזיכרון הניתן להרחבה עם microSD עד ל-256 GB. בנוסף, המכשירים בסדרת ה-J מציעים תיקיה מאובטחת על בסיס פלטפורמת הKNOX, המאפשרים למשתמש להבטיח שתוכן שמאוחסן במכשיר יהיה מאובטח ומוגן.

"סדרת ה-Galaxy J היא אחת הסדרות הנמכרות של סמסונג. אנו בטוחים שהעיצוב המשופר, טכנולוגיית המצלמה המעולה ומאפייני הביצועים הגבוהים של המכשירים החדשים בסדרה יימשכו את הלקוחות הקיימים והחדשים המחפשים סמארטפון מעוצב ורב עצמה המייצג מותג איכותי ואמין, ברמת מחיר נגישה". -גיא היבש,חטיבת מובייל,סמסונג ישראל

המכשירים זמינים לרכישה בצבעים שחור, כסוף וזהב ברשת חנויות סמסונג, ברשתות הנבחרות ובאתרי הסחר.

 

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה