נחשף שם הסדרה של Scarlet Witch

אחרי שנחשף השם של שירות הסטרימינג של Disney וכבר ידענו שתכיל סדרות על גיבורי הנוקמים המשניים, האם נחשף בטעות שמה של אחת מהן?

Disney כבר חשפה ששם שירות הסטרימינג שלה, שייתחרה בשירותי Netflix ו-Hulu, ייקרא Disney+ (דיסני פלוס), וכי יביא לנו סדרות על לוקי וסקארלט וויץ’ מהיקום הסינמטי של Marvel, והוסיפו להתרגשות סביב השירות החדש שמכריז כל פעם על עוד תוכן בלעדי ומעורר התרגשות סביב השקתו בשנה הבאה.

ועכשיו נחשף כמעט באופן רשמי, על ידי דוח פנימי של Disney בנוגע לשירות החדש, כי הסדרה החדשה עתידה לקבל את השם “Vision and the Scarlet Witch”.

על פי השם ועל פי פרסומים קודמים,נראה כי אכן עתידה לצאת סדרה בכיכובה של אליזבת’ אולסן (Elizabeth Olsen) בתפקיד מכשפת השני ופול בטאני (Paul Bettany) בתפקידו כ-ויז’ן, אחרי ששניהם עמדו במרכז סרט הנוקמים האחרון: “הנוקמים: מלחמת האינסוף“.

עוד ניתן להבין מהדוח כי הסדרה עתידה להיות סדרה בת “6 עד 8 פרקים”- מה שרומז כי התכנון הוא לצלם את הסדרה כולה ואז בעריכה לחלק אותה לפרקים, ולכן אולפני Marvel לא מתחייבים על מספר הפרקים העתידים לצאת לסדרה, אך בעלי רעיון כללי מגובש מספיק על העלילה על מנת לשער את אורכה.

נראה כי הסדרה צפויה להתרחש לפני עלילת הסרט “מלחמת האינסוף”, וניתן לשער כי תעסוק בבניית מערכת היחסים של השניים, ובזוגיות שבנו בין עלילות הסרטים השונות.
בקומיקס וונדה מקסימוף (סקרלט וויץ’) וויז’ן קיימו זוגיות במשך תקופה ארוכה ומערכת היחסים הזו אף יצרה את אחד המאורעות הגדולים ביותר בקומיקס של Marvel- בית האם (The house of M) שהיה בעלת השפעה קוסמית על יקום הקומיקס כולו.

בנוסף יש סיכוי שהסדרה תאפשר לאולפני Marvel להכניס את מקורה של וונדה כמוטנטית, אחרי שהזכויות על האקס-מן יועברו רשמית לרשות חברת Disney בתחילת שנת 2019, עקב רכישת אולפני 20th Century Fox .

ואולי השם רומז על חתונת הזוג, שאם בכלל אירעה ביקום הקולנועי- לא זכינו לראותה על המסך הגדול, זאת מאחר והשם Vision and the Scarlet Witch היה שם הקומיקס בו הזוג התחתנו רשמית.

אולי נזכה לראות אפילו הופעת אורח של מגנטו, אויב האקס-מן, אשר בקומיקס היה אביה של וונדה ושל אחיה, פייטרו מקסימוף (Quicksilver), שזכה להופעה מהירה (רואים מה עשיתי פה?) בסרט “הנוקמים: עידן אולטרון”.

בכל מקרה זו תהיה הפעם הראשונה בה הדמות תיקרא בשמה מהקומיקס, סקרלט וויץ’ (Scarlet Witch), ולא כמו שנקראה עד היום בסרטים בשמה ה”אנושי”- וונדה מקסימוף.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה