"סיפורים מפחידים לספר בחשיכה": קאסט הסרט מתגלה

רשת CBS פרסמה את קאסט השחקנים ל-"סיפורים מפחידים לספר בחשיכה" סרטו של גיירמו דל טורו, ביחד עם ההודעה על תחילת צילומי הסרט.

הפקת "סיפורים מפחידים לספר בחשיכה" התחילה השבוע, ביחד עם הנורבגי אנדרה אוברדל ("צייד הטרולים") בבימוי, וגיירמו דל טורו בתפקיד המפיק.

מבוסס על לקט פופולארי של ספרי אימה, הנכתב על ידי אלווין שוורץ ואוייר על ידי סטיבן גאמל, "סיפורים מפחידים לספר בחשיכה" – הסרט, נכתב על ידי דל טורו והאחים האגמן ("צייד הטרולים") בשיתוף עם כותבי סדרת סרטי "המסור", מרקוס דאנסטן ופטריק מלטון. הסרט עוקב אחר חבורת נערים המנסה לפתור תעלומה המערבת "גל של מקרי מוות נוראים ומרהיבים" בעיירתם הקטנה. זואי מרגרט קולטי תשחק את גיבורת הסרט, סטלה מייקלס.

הסרט ישתף גם שחקנים כמו: אוסטין אברמס ("האמריקאים"), מייקל גרזה ("עיירה ללא מוצא"), נטלי גנזהורן ועוד. אוברדל הבמאי הודיע שחיפוש הקאסט לקח מספר רב של חודשים, בשביל למצוא את ה-"צוות שחקנים שיעזור לנו בדרך הטובה ביותר לעשות את האדפטציה הכי מפחידה שנוכל לעשות". בהצהרה שונה, דל טורו השמיע את תמיכתו בחזון של אוברדל ובתוכניותיו "להביא את העולם המופלא של 'סיפורים מפחידים' למסך".

למרות ש-CBS קנתה את זכויות סדרת הספרים עוד ב-2013, העניינים לא התקדמו במיוחד עד צירופו של דל טורו לפני שנתיים. הסרט הצליח לגייס את הכסף באפריל, בלי ספק עם עזרה לא קטנה בזכות האוסקר שבו זכה דל טורו, עם סרטו "צורת המים".
למרות שהעלילה עצמה עוד לא ידועה לגמרי, דבר אחד בטוח והוא שלאנשים שעובדים בשביל ליצור את הסרט הזה יש ניסיון גדול בשילוב אימה וקומדיה, אז יש סיכוי גדול שהסרט יספק את האווירה המצמררת של הסדרה.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה