רשת CBS מחדשת את העונות של מספר סדרות פופולריות

הסדרות "הוואי 5-0", "מקגייוור", Bull, Madam Secretary ועוד מספר נוספות מחודשות ברשת CBS

רשת CBS חידשה מספר סדרות מאוד פופולריות מהעבר לצופים של היום. סדרות כמו "מקגייוור", "הוואי 5-0", "ימ"מ" ו"אזור הדמדומים", ובזמן שקיבלנו את ההודעה שהחידוש ל"אזור הדמדומים" של ג'ורדן פיל ימשיך לעונה שנייה נוספת, לגבי שאר הסדרות לא ידענו את עתידן ואפילו ציפינו לשמוע על ביטול של חלקן, כמו שבוטלה סדרת הספין-אוף של "נשק קטלני".

הרשת הודיעה כעת שהיא מחדשת לעונות נוספות שישה סדרות דרמה ברשת שלה. הראשון הוא החידוש לסדרה הפופולרית משנות השבעים "הוואי חמש-אפס" שיחזור בשביל עונה עשירית ברשת, אחריו סדרת החידוש בכיכובו של האדם שיכול להפוך כל דבר בסביבה לפצצה "מקגייוור" עם לוקאס טיל תזכה לראות עונה רביעית והסדרה Madam Secretary עם טי ליאוני בתור מזכירת ארצות הברית תחודש לעונה שישית, למרות רייטינג די נמוך עבור הסדרה.

הסדרה Bull, בדומה ל"מקגייוור", גם תחודש לעונה רביעית. הסדרה Seal Team של David Boreanaz גם תזכה לעונה נוספת וכך גם האיתחול לכותר השוטרים הפופולרי "ימ"מ" (SWAT).

האם "הוואי 5-0" יראה 12 עונות כמו קודמו? הכל תלוי ברייטינג הסדרה, כי כפי שראינו כבר ברשתות אחרות, העובדה שסדרה היא חידוש לסדרה קלאסית אהובה, לא אומר שהיא תבטיח את מקומה בלוח הזמנים העמוס של הרשת. בסופו של יום זה הכל באיכות ובצורך בסדרה שתמלא מקום בלוח הזמנים ונראה שכל 6 סדרות אלו עומדות בלוח הזמנים.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

תגובה אחת

  1. איטה גור אריה

    האם ניתן להתחבר למנוי של cbs מהארץ? ניסיתי ולא הצלחתי, לא יודעת מאיזו סיבה…

השאר\י תגובה