בית הספר לטוב ולרע

פול פייג מביים את העיבוד של Netflix ל"בית הספר לטוב ולרע"

"בית הספר לטוב ולרע", סדרת ספרי הפנטזיה המצליחה של סומן צ'יינני, מתעוררת לחיים בעיבוד מרהיב של Netflix כשפול פייג ("חיים שלי", "בקשה מסתורית", "מסיבת רווקות) יביים את הסרט.

סדרת הספרים, "בית הספר לטוב ולרע" חצתה יבשות בסיפורה השנון של ילדים מכפר נסתר הנשלחים לבית ספר שמכשיר גיבורים ונבלים. סופי ואגתה הן החברות הכי טובות שמגיעות לבית הספר ובטוחות שגורלן נקבע: סופי המטופחת משתוקקת להיות בבית הספר לטוב ואגתה הקודרת והגותית מסתפקת בבית הספר לרע. דיוויד מגי שכתב את העיבוד המוצלח לספר "חיי פיי" יכתוב עם לאורה סולון את התסריט לסרט החדש בנוסף לפול פייג שיביים את הסרט. סומן צ'יינני ישמש כבמאי בכיר בסרט ביחד עם זאק רוט ופטריסיה ריגן.

סומן צ'יינני, סופר סדרת הספרים, אמר על מינויו של פול פייג לביים את העיבוד לסדרת הספרים שזהו כבוד והגשמת חלום מבחינתו שאחד הבמאים האהובים עליו יעבד את סדרת הספרים שלו לרשת Netflix. הוא גם כינה אותו "מאסטר הטון" ומאמין שהוא יגיש למסך את סדרת הספרים שלו בדיוק רב. מלבד הבימוי, פול פייג ישמש גם כמפיק ביחד עם ג'ו רות', ג׳ף קירשנבאום, ג׳יין סטארץ ולאורה פישר.

נכון לעכשיו אין תאריך שחרור ואין פרטים נוספים על הפקת הסרט, אך הספר האחרון בסדרת הספרים ייצא לאור לאחרונה. לפי העלילה של הסרט החדש של Netflix, נראה שהעיבוד יבוסס על הספר הראשון אך נדע זאת בוודאות בהמשך. המשיכו לעקוב באתר שלנו לקבלת עדכונים נוספים.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה