תמונות מהמשחק Dark Souls 2 הודלפו לרשת

תמונות חדשות של המשחק dark souls 2 יצאו לרשת , זהו משב רוח מרענן אחריי כל הבעיות שהיו למשחק בזמן ה-beta שלו בצפון אמריקה.
DarkSoulsII

Dark Souls 2 אשר שואף לשמור על כל מרכיבי הליבה שהפכו את משחק ה-dark souls הקודם לכל כך מיוחד ומוצלח.
Dark Souls 2 זהו משחק אקשן RPG שמתמקד על מערכת לחימה מציאותית בשילוב עם פנטזיה. במילים אחרות אם אתה עולה באש אתה לא פשוט תתרוצץ כאילו משהו מציק לך . אתה ככל הנראה הולך למות בייסורים.

טריילר המשחק כפי שנראה לראשונה בתערוכת המשחקים E3Yui Tanimura אחד ממנהלי המשחק גם הסביר שהם שמים דגש גדול על לוודא שהמשחק ישאר כמה שיותר קשה. הרבה שערות הולכות להיתלש בגלל התסכול והעצבים שהמשחק הזה יביא לכם עקב הכשלונות בו.

במשחק השני בסדרה עולם המשחק הולך להיות מעל פי שתיים יותר גדול מהמקור . נעשו שיפורים משמעותיים ל-AI של האויבים במשחק, מה שאמור לגרום לכל מפגש עם אויב ( מבוס גדול עד לפשוטים ביותר ) להרגיש מאתגר יותר מתמיד.
בסופו של דבר מימה שידוע לנו על המשחק הראשון ומה שראינו על המשחק החדש הכול ניראה דיי מבטיח

אודות shikathunder

דני לא הגיע לאתר שלנו, דני תמיד היה כאן. ישן , נח , מחכה עמוק בתוך עומקי האינטרנט.. אגדות עתיקות מספרות על יצור מסטורי וסקסי מעבר לכל דמיון שהיה נוהג למשוך את קורבנותיו אל תוך המלכודת שלו עם הבטחות של סרטונים מגניבים . אף אחד לא יודע מאיפה דני מגיע הוא פשוט קיים חסר גיל חסר חיים וחסר מוות ... בלילות קרים כשהאינטרנט מפסיק לפעול אפשר לשמוע את היללה המצמררת שלו חודרת לתוך עצמות נשמתנו

השאר\י תגובה