חידוש לסרט Scrooged בפיתוח Paramount עם קווין הארט

Paramount מפתחת חידוש לסרט Scrooged, גרסה מודרנית לנובלה של צ’ארלס דיקנס “מזמור חג המולד” עם הקומיקאי המצליח קווין הארט

הנובלה מאת צ’ארלס דיקנס “מזמור חג המולד” הייתה ללהיט כבר שיצאה לאור בשנת 1843. בעקבותיה הוצגו רשימת סרטים, מבצעים בטלוויזיה והופעות תיאטרליות שונות, ביניהם אחד הסרטים המוצלחים של הכוכב ביל מארי (“מכסחי השדים”, “לקום אתמול בבוקר”) בשם Scrooged. כעת נמסר ש-Paramount מפתחת חידוש לסרט והפעם בכיכובו של הקומיקאי והשחקן קווין הארט (“ג’ומנג’י: שורדים בג’ונגל“).

לאלו מאיתנו שלא מכירים (ככל הנראה הרבה בגלל שחג המולד לא כל כך פופולרי פה) עלילת הנובלה “מזמור חג המולד” מתמקדת בסקרוג’, זקן קמצן וממורמר שמתעניין רק בעבודה וכסף. סקרוג’ לא אוהב את עונת החגים ועובד בערב החג. לאחר יום עבודה מפרך הוא נפגש עם רוח רפאים, שהוא רוחו של שותפו העסקי מהעבר, ג’ייקוב מרלי. נאמר לסקרוג’ כי הוא מוכרח לשנות את ההרגלים שלו אחרת יבקרו אותו רוחות חג המולד מהעבר ההווה והעתיד, מה שמוביל אותו לשנות את דרכיו ולהפוך לאדם טוב יותר. ביל מארי גילם את איש העסקים בגרסה מודרנית בשנת 1987 וכעת נבחר לשחק את סקרוג’ בעיבוד שמתכננת חברת Paramount הקומיקאי המצליח קווין הארט.

ידועים לנו פרטים מועטים מאוד על העיבוד החדש. קווין הארט הוא שחקן מוערך שעתיד להוביל הצלחה במכירת הכרטיסים של הסרט, אבל עדיין לא מובן איך הוא יכנס אל הנעליים של הדמות המוכרת סקרוג ויפגין בה יכולות משחק מתאימות. תפקידו של קווין הארט במהדורה המחודשת של “מזמור חג המולד” יהיה בהחלט שינוי מרענן ומפתיע.

מה דעתכם על הליהוק של הקומיקאי הנודע? ספרו לנו בתגובות.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה