Cooler Master

Computex 2019 – סיכום חברת Cooler Master

חברת Cooler Master גם כן הופיעה ב-Computex 2019, והיא מציגה לנו את החידושים שלה לשנה הקרובה.

כבר מזה כמה שנים שחברת Cooler Master נחשבת לאחת מחברות המובילות בייצור ועיצוב מוצרים ואביזרים גיימינג. שלא לדבר עם רכיבי החומרה שלה, שגם אותם ניתן למצוא בקלות בשוק. וכמו כל חברה גדולה שמכבדת את עצמה, בדומה לשנה שעברה, גם היא הופיעה בכנס Computex 2019 שנערך בטאייפיי. סקרנים לדעת מה היא הציגה שם? מצויין כי הנה אנחנו מביאים לכם סיכום של כל מה שהיה שם.

 

הכירו את ה-SK851

ה-SK851 היא מקלדת מכנית שעוצבה במיוחד עבור גיימרים מקצוענים. היא מגיעה יחד עם מתגי Omron מכניים ושקטים (יחסית), חיבור Bluetooth 4.0, חיי בטריה ארוכים של עד 15 שעות (עם תאורה) ועד לזמן פעולה של עד 5 חודשים, במידה ובחרתם שלהשתמש בה ללא תאורה. כמו כן היא מגיעה עם תאורת RGB, וטבעת LED. צבעה של המקלדת הוא אפור משולב יחד עם אלומיניום.

MM831 – עכבר אלחוטי

דגם ה-MM831 הוא למעשה העכבר האלחוטי הראשון של חברת Cooler Master ללא פיגורים כלל. העכבר מגיעה עם תצוגת תאורת RGB, אותה ניתן לראות על גבי ארבעה איזורים בעכבר. הוא מגיע יחד עם חיישן אופטי של 3360 Pixart, המספק לנו דיוק ומהירות העובדים יחד עם DPI של 32,000. מתגי ה-Omron שלו נותנים לנו מהירות הקלקה של 20M. נוסף להכל הוא מגיע גם עם חיבור אלחוטי היברידי, המאפשר קישוריות אלחוטית של 2.4GHz או שליטה באמצעות Bluetooth. בזמן הזה הטעינה האלחוטית (מסוג Qi) נותנת לנו חווית נוחות של עכבר ללא חוט.

MM710 – עכבר גיימינג

המשקל הקליל של עכבר ה-MM710, ונוצר במיוחד עבורינו, הגיימרים. העיצוב המיוחד שניתן לו בשילב עם הכבל הרך והקלוע, מפחיתים באופן משמעותי את המשקל שלו. משקלו עומד על 52 גרם בלבד. אבל אל תתנו למשקל שלו להטעות אתכם, בתוכו נוכל למצוא חיישן אופטי מסוג Pixart 3389, המעניק לנו DPI של עד 32,000. הצורה שלו ייחודית ונועדה למיטב הנוחות עבור משתמשי יד ימין.

MH670 – אוזניות גיימינג אלחוטיות

אלו הם אוזניות הגיימינג האלחוטיות  הראשונות של החברה. החיבור האלחוטי שלהם מסוג 2.4GHz המשולב יחד עם virtual 7.1 surround sound ומיקרופון חד כיווני, מביאים לנו פתרון אלחוטי בעל עוצמת קול גבוהה. האוזניות מגיעות עם חיבור של 3.5mm, לצורך התאמה שלהם עבור מספר פלטפורמות. האוזניות עצמן נוחות מאוד לשימוש, מכיוון שניתן לקפל אותן בצורה יעילה ונוחה במיוחד. החלק הכי חשוב הן הכריות העוטפות את האוזן בזמן השימוש באוזניות, ככה שיהיה לנו נוח להשמתמש בהן בכל עת.

MH650 – אוזניות גיימינג

ה-MH650 נועדו לשימוש עם PC או קונסולה, בהתאם למה שאנחנו רוצים. הן מגיעות עם virtual 7.1 surround sound, מיקרופון חד כיווני, תאורת RGB הניתנת לשינוי שלנו, חיבור USB עבור ה-PC או הקונסולה, כבל הניתן לניתוק בקלות וצירים מתקפלים, עבור נוחות תנועה.

MH630 – אוזניות גיימינג

דגם ה-MH630 אומנם פשוט יותר, אבל עוצמתי לא פחות. הוא מגיע יחד עם קרייבר של 50mm Neodymium, המספק לנו חווית סאונד שאין שניה לה. האוזניות מגיעות עם חיבור של 3.5mm, ומתאימות לשימוש בקונסולות, PC ואפילו מכשירים ניידים. הכבל והמיקרופון המתפרקים הופכים את האוזניות לנוחות לנשיאה.

MasterAir Maker 3DVVC

מוצר זה של חברת Cooler Master, נוצר באמצעות ה-3D Vertical Vapor Chamber technology (טכנולוגית אידוי קרמית אנכית תלת מימדית). במקום צינורות חום מסורתיים, שנועדו לפזר את החום מהמעבד, יחידת הקירור הזו משתמשת באותה טכנולוגית אידוי קרמית אנכית תלת מימדית. זו למעשה מחליפה את הצינורות הסטנדרטיים. תא הקיטור בנוי בצורת האות U, וכך למעשה פיזור החום נעשה בצורה שווה אל סניפירי האלומיניום, המקוררים על ידי שני מאווררי 140mm.

MasterAir MA620M

יחידת הקירור הזו מגיעה עם שני מגדלי אלומיניום ופריסה של 6 צינורות אחידים, על מנת שהחום יפוזר באופן שווה. מאוורר ה-The Silencio FP120 מספק לחץ אוויר גבוהה, אך יחד עם זאת באופן שקט במיוחד. ההרכבה של המערכת נעשית באופן פשוט וקל ומגיעה יחד עם מערך של נורות LED RGB. ככה אנחנו משיגים יעילות ואופנה בו זמנית.

MasterAir G200P and G400P

ה-G200P וה-G400P הולכים להיות הדור הבא של מקררי האוויר של Cooler Master (הידועים גם בתור small-form-factor – SSF). ה-G200P יהיה בעל פרופיל נמוך של 39.5mm. הוא יגיע יחד עם 2 צינורות חום. ה-G400P יהיה בעל 58mm ולזה מצורפים 4 צינורות חום. שני המודלים יהיו בעל מאוור בגודל של 92mm. שתי היחידות הללו יתנו לנו ביצועים בשפע באופן קומפקטי.

MasterLiquid Dual Pump AIO Design

הגיע התור של החברה להציג את משאבת נוזל ה-AIO הכפולה החדשה שלה. זו משלבת בתוכה עיצוב חדשני עבור שתי המשאבות. אותו עיצוב מקנה למשאבות הללו להעצים את ביצועי הקירור, על ידי מיקסום של קצב ולחץ הזרימה של נוזל הקירור אל חוסם המים. כך החום מהעבודה של המעבד יתפזר מהר יותר, זו בהשוואה למקררים מבוססי נוזל קירור אחרים.

MasterLiquid Maker 240 New Edition

הגרסה החדשה של ה-MasterLiquid Maker 240 מגיעה עם מאגר ומשאבה המעוצבים באופן חדשני, היוצרים מערבולת של נוזלים. על ידי מעבר של הנוזל דרך החלק העליון של המאגר, ולאחר מכן יניקה החוצה היישר אל תחתית המשאבה ומשם אל חוסם המים. בתצורה הזו נוצרת אפקט של מערבולת נוזלים. מאגר המים של יחידת הקירור מגיע יחד עם תאורת LED RGB, המעצימה את אפקט המערבולת הנוזלית.

MasterLiquid ML240P Mirage

ה-ML240P Mirage חושף לנו לראשונה כיצד נראית מבפנים מערכת קירור שכזו. הוא מגיע עם כיסוי שקוף עבור המשאבה. העיצוב הייחודי הזה מעניק לנו מבט נקי וצלול לאיך כל המערכת הזו עובדת. ובשביל לשמור על כל המבטים המתפעלים הוא מגיע יחד עם 8 נורות LED RGB, הממוקמות סביב השפה הפנימית של המשאבה.

MasterFan SF Series

סדרת המאווררים החדשה של Cooler Master, מעוצבת בצורה כזו, שהמסגרת המרובעת של המאוורר יוצרת זרימה ולחץ אוויר ישירים יותר. הסדרה הזו מכסה יותר פני שטח עבור AIO ומקררי אוויר. ה-SF120R ARGB, SF240R ARGB וה-SF360R ARGB יהיו זמינים לרכישה בגדלים שונים של 120/240/360mm, משולבים עם מסגרת מאוור מעוצבת.

MasterFan SF120M

המאוורר הזה של החברה הוא למעשה הראשון מסוגו בסדרת Maker. זה הוא למעשה פטנט של מסגרת מאוורר מרובעת העשויה מ-120mm של מתכת דועכת. מסגרת המתכת מוצבת על המאוורר באופן אסטרטגי, וכך היא מייצרת יותר רטט וחיכוך פנימי. הכדורים הגדולים והמסיבים מצמצמים את רמת החיכוך, ואלו יכולים להיות מותקנים באיזה כיוון שרוצים. הם אינם משפיעים על ביצוע העבודה והביצוע של המאוורר. עוצמת הרעש מוגבלת ל-26 dBA, בעוד שאנחנו משיגים כאן עוצמת עבודה של מאוורר תעשייתי.

Silencio S400 וה-Silencio S600

ה-Silencio הוא סט שיצר תקדים לאיכות השקט האופטית בכיסויים, כשהוא שוחרר לראשונה ב-2011. מטכנולוגיית הפחתת רעש ועד לשימושיות ופרקטיות, האירטציה החדשה שפיתחה ושידרגה את דגמי ה-Silencio הקודמים, באמצעות בדיקה קפדנית. הדציבלים עשויים להשפיע על רמת השמע, אבל ישנים עוד אלמנטים חשובים הנלקחים בחשבון בזמן הלמידה. עבור תובנה נוספת, חברה Cooler Master יחד עם חברת Sorama עבור הפיתוח של מארז ה-Silencio החדש.

Sorama מציעה מצלמות אקוסטיות ברזולוציה גבוהה, על מנת לדמות צלילים במטרה לנתח רעשים ותנודות. הדיוק והמידע החדש של התהליך הזה הניב למחלקת המחקר והפיתוח של Cooler Master מספיק מידע, בכדי שוכלו לייעל את הפחתת הרעש באמצעות תדר, תוך איזון הביצועים התרמיים.

COSMOS C700P הגרסה השחורה

הגרסה השחורה של ה-COSMOS C700P היא רחבה יותר מהציפוי השחור המט שלו. המארז הזה מורכב מחידושים פנימיים וחיצוניים, המתעלים על גרסת המקור. תכריכי ספק הכוח, הרדיאטורים השטוחים, רשת הלוחות, מערכת כיסוי כבלים ואפילו פאנל אחורי נוסף, כל אלו כלולים במארז המורחב של COSMOS. הפאנלים והברים המוצגים צגיעים בצבע שחור כחלק מערכת הנושא, ואילו הזכוכית המעוקלת היא בעלת צבע בהיר יותר בהשוואה לגרסה הקודמת. על החלק הפנימי של המארז מוצג כולו בתצוגה פנורמית מלאה, וזה מבעד לזכוכית המחושלת הכפולה. זה פתח להצגת ארסנל של אביזרים שונים ומגניבים. ככה נוכל לבנות את המחשב שיוציא לכולם את העיניים מהמקום.

MasterCase H100

ה-MasterCase H100 נשאר נאמן במיוחד לסדרת ה-H. הוא אינו מוכן להיפרד ממאוורר ה-200mm RGB. החל מהאלמנטים מעוצבי התעשייה שלו ועד השימוש הרחב והמשולב שלו, ה-H100 מותאם באופן מושלם בסדרה, כגרסה בגודל נשיאה. הרשת משלבת את כל הלוח הקידמי וחלק מהפאנל העליון, וככה משאירה מספיק מקום להוספה של ידית מובנית ובכך מסייע לניידות שלו. הוא מעוצב בצורה כזו כך שיותאם לספק כוח מסוג ATX, וככה הוא מבטיח יעילות של כוח למערכת לגיימינג על הדרך, אידאלי למסיבות LAN וכו'.

MasterCase SL600M הגרסה השחורה – אבטיפוס

פאנלי האלומיניום הקידמיים מצופים בשחור, וככה מביאים את הצד האפל של מארז ה-MasterCase SL600M השחור. הגימור הכסוף של המארז המקורי הופך את ה-SL600M לגרסה הקלאסית שלו. בגרסה השחורה שלו נדמה כאילו הוא עוטה שיריון ומוכן לקרב.

נדמה שהשנה המחשבים שלנו ילבשו בעיקר שחור עם תאורה צבעונית. איזה מוצר חדש של Cooler Master הכי מצא חן בעינכם? האם התרשמתם לטובה מהצעצועים החדשים של החברה? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה