רחוב סומסום עובר למסך הגדול ומגיע לקולנוע!

רחוב סומסום היא הסדרה שכולנו גדלנו עליה. ועכשיו אפשר להרגיש נוסטלגים ולחזור לילדות כי הסדרה שמשודרת כבר יותר מ-40 חוזרת למסך הגדול.

Shawn Levy הוא במאי ומפיק של הרבה מאוד כותרים גדולים. הוא האיש שאחראי בין היתר לסרט Arrival, לסדרת  Netflix החדשה Stranger Things (שבקרוב תחזור בעונה חדשה) ואפילו לסדרת המשחקים Uncharted. בין כל אלה הוא הכי מוכר בתור הבמאי והמפיק של טרילוגית הסרטים Night at the Museum film trilogy, Cheaper by the Dozen וגם Real Steel. ומה הפרויקט הבא שלו? בטח ניחשתם כבר לפי הכותרת. Levy עובד עכשיו על הסרט לסדרה המשפחתית – רחוב סומסום או בשמה הלועזי Sesame Street.

רק תזכורת קטנה: הסדרה יצאה עוד בסוף 1969 ומשודרת עד היום, בסך הכל 46 עונות עם ו-4,384 פרקים נכון לעכשיו. הדמויות המוכרות ביותר הם Elmo – המפלצת האדומה, Cookie Monster – הבחור הכחול שממש אוהב עוגיות, Kermit the Frog – כן, הוא התחיל מרחוב סומסום בכלל, Bert & Ernie – או בעברית, אריק ובנץ, הזוג שעשה לא מזמן רעש בנוגע ליחסים שלהם ו-Big Bird – ציפור צהובה וענקית. הסרט הראשון של רחוב סומסום יצא בשנת 1985 אשר נקרא Follow That Bird, עקב אחר הרפתקות Big Bird ומאז יצא סרט שני שנקרא The Adventures of Elmo in Grouchland בשנת 1999. אחרי כל כך הרבה שנים מגיע לסדרה הזו ללא ספק סרט חדש.

לעוד קצת נוסטלגיה, קבלו את שיר הפתיחה של הסדרה:

בשנת 2012 הכריזה חברת Fox על סרט חדש לרחוב סומסום, אבל הדבר לא יצא לפועל מאז. במקום זה, הסרט עבר ל-Warner Bros. שמתחילים כנראה בהפקת הסרט. עלילת הסרט עדיין לא ידועה, גם לא מי מהדמויות יופיעו וגם אין תאריך רשמי לסרט, אבל עקבו אחרינו (אפשר גם באפליקציה) לקבלת עדכונים.

בנוסף, כתבו לנו בתגובות אם אתם מתרגשים לקראת הסרט החדש ואם גם אתם גדלתם על החבורה המפלצתית הזאת.

אודות שי כסיף

שי כסיף, בת 17 מרחובות. גיקית לא קטנה, אוהבת מאוד את עולם הגיימינג, עולמות הפנטזיה והמד"ב. Team DC בקומיקס, אבל כמובן ש-Team Marvel אם מדובר בסרטים!

השאר\י תגובה