סקס והעיר הגדולה 3 מתבטל רשמית

סרט שלישי בכותר “סקס והעיר הגדולה” מבוטל רשמית

למרות שהסרט השני של “סקס והעיר הגדולה” נקטל על ידי מבקרים ומעריצים של הסדרה כאחד, הסרט עדיין הצליח להכניס פי 3 מהתקציב שלו ולהבטיח סרט נוסף בסדרה בהמשך הדרך. כעת, לפי כוכבת הסדרה שרה ג’סיקה פרקר, הסרט השלישי רשמית מבוטל.

הסרט השלישי היה אמור להחזיר את ארבעת בנות גיל העמידה של ניו יורק, קארי ברדשו (שרה ג’סיקה פרקר), מירנדה הובס (סינת’יה ניקסון), סמנתה ג’ונס (קים קטרל) ושרלוט גולדנבלאט (קריסטין דייוויס), למסך הגדול ולתת להן פרידה מכובדת.

שרה ג’סיקה פרקר קיבלה את הכבוד להודיע על ביטול של הפקת הסרט השלישי כאשר נשאלה על הסרט באירוע New York City Ballet Fall Gala עם בעלה מת’יו ברודריק.

היה לנו תסריט וסיפור יפה, מצחיק, שובר לב ומלא חיים. זה לא רק מאכזב שאנחנו לא זוכים לספר את הסיפור הזה ולחוות את החוויה הזאת, אבל יותר מאכזב בגלל שהקהל רצה לראות עוד סרט נוסף.

ציטוט לקוח מהלינק הבא.

רוב השמועות שרצות באינטרנט אומרות שהסיבה לכך שהסרט בסוף לא יתחיל הפקה היא בגלל שלקים קטרל היו יותר מדי דרישות, למשל שהיא לא תסכים לפרויקט אם חברת Warner Bros לא תאשר את שאר הפרויקטים שלה.

למרות שרוב המעריצים לא אהבו את הסרט השני בסדרה, רובם רצו עוד סרט אחד נוסף שייתן להם פרידה ראויה מארבעת הכוכבות, אבל נראה שהם יצטרכו להסתפק בסדרת הטלוויזיה ולשכוח שהסרטים אי פעם התקיימו.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה