עשן ועצם

צל ועצם – טריילר ראשון +תאריך שחרור

"צל ועצם", העיבוד לסדרות הפנטזיה של לי ברדוגו מגיע ל-Netflix ועד לתאריך השחרור הרחוק מעט לעיבוד אנחנו מקבלים בינתיים תאריך שחרור וטריילר ראשון.

העיבוד החדשני מבוסס על ספריה של לי ברדוגו. הסדרה תתבסס על "צל ועצם" הספר הראשון בטרילוגיית הגרישה ועל "שישה עורבים", ספר יחיד שקודם בסדרו לטרילוגיית הגרישה. הסדרה מפותחת על ידי אריק הייסרר ויככבו בה ג׳סי מיי לי (אלינה סטארקוב), בן בארנס (גנרל קיריגן), פרדי קרטר (קאז ברקר), אמיתה סומאן (אינז' גאפה), קיט יאנג (ג'ספר פאהי), ארצ׳י רנו (Malyen "Mal" Oretsev), זואי וונאמייקר (Baghra) ולוק פסקואלינו (דייוויד קוסטיק). לפניכם טריילר הסדרה:

לפי הטריילר, הדמויות שהכי מקבלות פוקוס ממגוון הדמויות הן אלינה סטארקוב, חיילת יתומה בעלת כוחות קסם שלא מצליחה לגמרי להשתלט עליהם, האייל ממורוזובה שהופיע כמעט לאורך כל הטריילר וגנרל קיריגין שמציג את המטרה שלהם והיא "לשנות את העולם". הטריילר אומנם לא חושף הרבה פרטים אבל הוא קולע ומושך עניין. הסדרה תפרוס בפנינו עולם קסום שכולל עבריינים, צבא מובחר של חיילים הקרויים "גרישה" ואויב צללים מסתורי.

"צל ועצם" תגיע ל-Netflix באפריל 2021. נעדכן כשיתפרסם התאריך המדויק.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה