צד קדמי של ה-KFConsole

KFC מציגה קונסולת גיימינג חדשה! רגע… מה?!

KFC משיקה את ה-KFConsole, קונסולת משחקים שהתחילה כבדיחה חסרת מעצורים והפכה למוצר אמיתי שגם אתם תוכלו לקנות!

אז כן, זה לא צחוק ואנחנו לא עובדים עליכם, KFC החליטה שמעכשיו היא מתעניינת גם במחשבים ולא רק בדליים ענקיים של כנפי עוף משומנות ומטובלות.
ה-"KFConsole" הוכרזה לראשונה בחשבון הטוויטר של חברת KFC אי שם בחודש יוני האחרון והייתה נראית כמו כל דבר אפשרי חוץ ממוצר אמיתי שצריך לשים אליו לב. מסתבר שעכשיו מדובר במוצר אמיתי של ממש, שלא רק יאפשר לכם להריץ משחקים הודות למפרט מחשב די מרשים אלא גם ידאג לספק לכם כנפי עוף חמות בעזרת תא ייחודי להכנת ושמירה של כנפי עוף.

טים מלמבורג, מעצב ה-KFConsole אמר כי "החלק הקשה ביותר היה לתכנן את הסידור הפנימי כך שהמחשב יהיה קומפקטי עד כמה שניתן ויחד עם זאת גם יאפשר קירור ראוי לחומרת המחשב. צורת הדלי הגלילית של המחשב ומגש העוף הם שני חלקים נפרדים שכל אחד מהם מביא אתגרים אחרים משלהם. המשימה מסתבכת כאשר משלבים אותם עם חומרת המחשב עצמו, והקדשתי ימים לבניית המודל התלת-מימדי של המחשב."

אז מחשב דמוי דלי שמריץ משחקים וגם מספק לנו כנפיים חמות יש. אבל.. מה המפרט שלו? ובכן כאן אני חייב לציין שהופתעתי בבחירת הרכיבים השונים של המחשב. ממה שאיש המכירות של החברה מסר לשוק, המחשב החדש הוא למעשה מחשב מסוג Intel NUC 9 Extreme Element היושב בתוך מארז MasterCase מבית Cooler Master שעבר שינויים". בין המרכיבים השונים של המחשב ניתן יהיה למצוא כרטיס גרפי של חברת אסוס מדגם RTX לצד אחסון בנפח של כ-1TB באמצעות כונן NVMe SSD ייעודי מבית חברת Segate. מעבר לכך המחשב יגיע עם מעבד אינטל דור תשיעי עם מספר אפשרויות רכישה למעבדים שונים מרמת i5 ועד לרמת i9.

נעבור ל"תא צליית העופות" הייעודי של המכשיר שאמור לשמור על העוף שלכם חם. איך הוא ישמור עליו חם? מסתבר שמלבד לספק מקום ייעודי לאחסון כנפי עוף, תא הצלייה הייעודי של המכשיר הוא למעשה חלק אינטגרלי של מערכת הקירור של המחשב. KFC הודיעה שמערכת הקירור של הקונסולה תוכננה במיוחד לעבוד עם תא הצלייה הייעודי בכך שהמערכת מנטבת את החום שנוצר מפעולת המחשב אל תא הצלייה ובכך מספקת קירור ראוי לחלקי המחשב וחימום ראוי לכנפי העוף.

תא צליית עוף KFConsole

אז מי היה מאמין אבל יש לנו מתחרה נוספת ודי גדולה בשוק הקונסולות בעולם והיא.. KFC! לדברי מנהל יחסי הציבור של KFC בבריטניה ואירנלד – "נהנינו מאוד לקרוא את התגובות והדיווחים במגזיני החומרה על הוידאו שהצליח לגנוב את ההצגה מ-Xbox ו-PlayStation ובמקבל המשכנו לבנות את המערכת. הפידבק משוחרי KFC נהדר. מדובר ביריבה המציבה תחברות של ממש לסוני ומייקרוסופט."

מה אתם חושבים על ה-KFConsole? האם תרכשו אותה אם וכאשר תגיע לישראל? ספרו לנו בתגובות!

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. בעברו היה גם כתב הטכנולגיה והמשחקים של אתר ynet. רועי הוא טכנאי מחשבים, גיימר ותיק וגיק משכמו ומעלה. כיום הוא משמש כאיש מערכות מידע בחברת המשחקים הישראלית Gliding Deer.

השאר\י תגובה