ההרחבה Desolation of Mordor זמינה כעת

חבילת ההרחבה Desolation of Mordor זמינה כעת להורדה במשחק Shadow of War.

מוקדם יותר השבוע, חברת Warner Bros. Interactive Entertainment הכריזה על חבילת הרחבה חדשה בשם Desolation of Mordor. החבילה זמינה כעת לרכישה ב-Shadow of War, והיא כוללת סיפור עם עלילה חדשה, איזור חדש ורחב לחקור, אויבים שטרם נראו קודם במשחק, ויש גם מכרים ישנים. חבילת ההרחבה זמינה לרכישה דרך המשחק עבור ה-PC, Playstation 4 ו-Xbox One.

העלילה של חבילת ההרחבה מתמקדת בדמות בשם Baranor, הקפטן של Minas Ithil וניצולה של העיר שאיננה עוד. בחבילת ההרחבה אנחנו יכולים בפעם הראשונה במשחק לפקוד על צבאות אנושיים, כנגד אורקים אימתניים ואכזריים השוכנים במזרח. גם סט היכולות והציוד של Baranor מגוון ושונה מאוד מסט היכולות והציוד אליו אנו רגילים ברוב חלקיו של המשחק. כל אלו, על מנת שנוכל לבוא ולשלוט במדבר המייגע של Lithlad.

אלו הם הפריטים הכלולים בחבילת ההרחבה:

הסיפור של Desolation of Mordor:

  • הסיפור של Baranor –  הקפטן של Minas Ithil, וגם הניצול של אותה עיר. תחת הפיקוד שלו עומד לרשותינו צבא אנושי, היוצא להילחם נגד אורקים השולטים באיזור.
  • Torvin במהלך הסיפור נחבור ל-Torvin, הגמד הצייד. יחדיו נייצר נשקים וציוד חדש שישמש אותנו במהלך המשחק.
  • שכירי חרב באפשרותינו לשכור שכירי חרב, וליצור צבא אנושי שישלוט במדבריות של Lithlad.
  • הפלת משטרים חדשים השלמת משימות של השתלטות על מוצבים והפלה של משטרי דיכוי של Marauder.
  • מצב הישרדות חדש מצב הישרדות בו אנחנו מגלמים את בן האדם הפשוט, ללא שימוש ב"טבעת", בעודנו שורדים את Mordor.

מלבד חבילת ההרחבה, ישנם גם עדכונים חינמיים שהוכנסו למשחק.

  • Nemesis System Enhancements האצילים שבראש הפסגה יכולים כעת להעסיק שומר ראש, והם גם יכולים לשתול מרגלים.
  • Brutal Difficulty – האויבים מהירים וקטלניים בדיוק כמו ברמה Gravewalker, רק שהנזק הוא כבד יותר. הברים שלנו של "כוח" ו"זעם" מתמלאים במהירות רבה יותר, מה שמאפשר לנו להשתמש ביותר יכולות מיוחדות.
  • סקין חדש – לפני התחלה של סיפור חדש, יש לנו את האפשרות לבחור בסקין של Baranor.
  • שיפורים למצב לקיחת התמונה – כעת ניתנת לנו האפשרות לחפש שם של שחקן כשנלחמים במצב און ליין.

מה דעתכם על ההרחבה החדדשה? האם היא מוסיפה לעלילה של Shadow of War? אולי הסיפור שלה יותר טוב מהסיפור הרגיל? האם חבילת ההרחבה הזו טובה יותר מהקודמות? נשמח לשמוע את תגובתכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה