שהאזאם! קיבל טריילר שני שמגלה פרטים חדשים על העלילה

היקום הקולנועי של DC ממשיך להתרחב עם הטריילר החדש לסרט "שהאזאם!"

היקום הקולנועי של DC וWarner Brothers חווה הרבה עליות ומורדות בשנים האחרונות. העליה האחרונה קרתה בזכות הסרט "אקווהמן" שקיבל בעיקר ביקורות טובות והפך לסרט הכי מצליח בקופות של היקום הקולנועי של DC כשהוא גרף מעל מיליון דולר ברחבי העולם.

אחרי ההצלחה הזו DC ו-Warner Brothers כנראה הבינו שהסרטים היותר מצליחים שלהם הם אלו שמתמקדים בגיבור על אחד ומבוימים על ידי במאים בעלי חזון. לכן זה לא מפתיע ש"שהאזאם!" יתמקד בבילי בטסון (אשר אנג'ל), ילד שחי במשפחת אומנה ומקבל כוחות על ממכשף מסתורי בשם שהאזאם (דג'ימון הונסו).

אולפני Warner Brothers הוציאו שלושה טריילרים עד כה. אחד בקומיקון 2018, בו ראינו לראשונה את ההומור ואת הדמות המיוחדות, השני חשף את תאריך היציאה של הסרט שמתוכנן ל-5 באפריל, ועכשיו יצא טריילר רשמי נוסף:

הטריילר החדש מראה את התהליך שבילי יעבור מהרגע שהוא יקבל את הכוחות שלו ועד שהוא יהפוך לגיבור על. בנוסף אפשר לראות בסרטון את ההומור הייחודי של הסרט שנובע בעיקר בגלל שבילי בן הארבע עשרה הופך לאדם מבוגר ומשתמש בכוחות החדשים שלו בפזיזות ובילדותיות. הטריילר גם נותן לנו עוד הצצה אל דמות הנבל של מארק סטרונג, ד"ר ת'דאוס סיוואנה ומגלה לנו שהעלילה תציג את סיפור ההתבגרות של בילי כשהוא מנסה להתרגל אל משפחת האומנה החדשה שלו ומתמודד עם כוחות העל החדשים שקיבל.

" שהאזאם!" יגיע אל בתי הקולנוע ב-5 באפריל.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה