סרט הגיבורים Shazam! של חברת DC מקבל תקציר מלא

Shazam!, סרט הגיבורים העתידי של חברות Warner Brothers ו-DC, מקבל תקציר רשמי

אפילו ש”ליגת הצדק” די איכזב את הקהל הרחב ואת אוהדי חברת DC, חברת Warner Brothers ממשיכה עם לוח הזמנים המתוכנן שלה לסרטי הגיבורים של חברת DC עם “אקווה מן”, “יחידת המתאבדים 2” ו-Shazam!, שיבוים על ידי דיויד אף. סנדברג (“אנאבל 2”) ויכתב על ידי דרן למק (“צמרמורת”).

כעת, אחרי זמן הפקה של כ-4 שנים ועשרות שמועות על העלילה המתוכננת עבור הסרט, אנחנו מקבלים סוף סוף תקציר רשמי של הסרט המתוכנן של Warner Brothers:

לכולנו יש גיבור-על עמוק בפנים, פשוט לוקח טיפה קסם להוציא אותו החוצה. במקרה של בילי באטסון (אנג’ל), באמצעות צעקה של מילה אחת – “שאזאם!” – הילד עם חוכמת הרחוב בן ה-14 יכול להפוך לגיבור-על בוגר בשם שאזאם (לוי), תודות לקוסם עתיק. עדיין ילד בליבו – בתוך גוף שרירי ואלוהי – שאזאם נהנה מגרסתו הבוגרת בזה שהוא עושה מה שכל צעיר יעשה עם כוחות-על: ינצל אותם לכיף! האם הוא יכול לעוף? האם יש לו ראיית רנטגן? האם הוא יכול לירות ברקים מהידיים? האם הוא יכול להתחמק מהמבחנים שיש לו במדעי החברה? שאזאם יוצא לבדוק את גבולות כוחותיו עם ההתנהגות חסרת האחריות והמאושרת של ילד. אבל הוא יצטרך לשלוט בכוחותיו במלואם על מנת להאבק בכוחות האופל הקטלניים של ד”ר ת’דאוס סיוואנה (סטרונג).

התקציר נשמע כמו העלילה של סרט לייב-אקשן משנות ה-90 של חברת Disney, אבל זה יהיה נחמד לראות את הכיוון הקליל והחדש שהיקום הקולנועי של DC הולך לחקור בסרט זה, בעיקר אחרי האופל של “באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק”.

יחד עם התקציר של הסרט, חברת Warner Brothers חשפה שדווין “דה רוק” ג’ונסון, שמגלם את הנבל Black Adam, יתפקד בסרט זה בתור המפיק בפועל. ככל הנראה בגלל נחישותו של ג’ונסון לגלם את נבל הקומיקס אחרי שלוהק לפני יותר משנתיים.

Shazam! מתוכנן להגיע למסך הגדול ב-5 באפריל בשנה הבאה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *