פרטים חדשים לגבי הסדרה של She-Hulk

אנחנו מקבלים פרטים חדשים לגבי עלילת הסדרה של She-Hulk וככל הנראה שהענק הירוק יצטרף בשלב מסוים

הציפייה להשקה של היקום הסינמטי של Marvel ב-Disney+ ממשיך. אחרי שקיבלנו תאריכים רשמיים לסדרות המתוכננת לשנה הבאה, אנחנו מסתכלים לעתיד הרחוק יותר שיביא לנו את הגיבורה הירוקה She-Hulk.

בת דודתו של ברוס באנר עוד לא לוהקה ואנחנו ממתינים לפרטים המלאים לגבי הסדרה אבל בינתיים אנחנו מקבלים פה ושם מידע מההפקה.

הסדרה תתרכז בג'ניפר וולטרס (בת דודתו של באנר) כשהיא עוסקת בחוק ומשפט של גיבורי על, כשהיא מדי פעם לוקחת חלק בלוחמה של גיבורי על ונבלי על בתור She-Hulk. מה שאומר שהרבה מהפוקוס של הסדרה יהיה על דרמה משפטית מאשר הגיבורה הירוקה מכסחת לפושעים את הצורה. בנוסף, התיאור אומר שלגיבורה יהיו 2 שחקני משנה, החברה הטובה ביותר שלה ועורך דין נוסף (שבלבנו אנחנו מקווים שמדובר במאט מורדוק, אבל הסדרה לא מתרחשת בניו יורק).

אבל מה עם בן דודה המפורסם? ובכן, במהלך פאנל ב-C2E2 בשיקאגו, מארק ראפלו אישר שנערכו עמו שיחות מוקדמות לחזור לגלם את הענק בסדרה בתפקיד משנה או אורח. אבל הוא שיתף פרטים נוספים.

בזמן שזה די מתסכל שהענק של ראפלו לעולם לא קיבל סרט או סדרה משלו ביקום הסינמטי (בכיכובו של ראפלו), אם ייקח חלק בסדרה זה יהיה העברת לפיד הולמת לגיבורה ויהפוך את סדרתה להרבה יותר חשובה ביקום הסינמטי ואותה לדמות מרכזית גדולה.

אין לסדרה עוד תאריך יציאה משוער, אבל בהתחשב שקיימות 2 סדרות שיצאו השנה ו-2 שיצאו בשנה הבאה, אפשר להניח שהסדרה של She-Hulk תצא בשנת 2022.

 

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה