2 כותרי Shovel Knight קיבלו דחייה במספר חודשים

בחודש אפריל היינו אמורים לקבל 2 משחקים בסדרת Shovel Knight, אך לפי דברי המפתחת הם נדחו במספר חודשים.

נדמה שרכבת ההרים עליה נמצא הכותר Shovel Knight עוד עושה את דרכה למעלה, משום ש-Yacht Club Games הכריזו על דחייה בשיחרור שני כותרים של הסדרה הנמצאים כעת בפיתוח. מדובר ב-King of Cards ו-Showdown, שהיו אמורים להגיע אלינו במהלך חודש אפריל הקרוב.

אנחנו זקוקים לעוד מעט זמן על מנת לגרום לכל זה לקרות, לכן אנחנו דוחים את תאריך השיחרור פעם אחת נוספת. בכוונתינו לשחרר את כל הכותרים יחדיו, לפי כךהדחייה משפיע על הדברים הבאים: עותקים פיזיים, עדכונים ו-Treasure Trove amiibo 3-pack.

לא מדובר בעיכוב גדול מידי, משום שברצוננו להביא את הכל יחד כשהתוצאה המוגמרת מלוטשת לחלוטין. כתמיד, הצעדים האחרונים הם אלו שדורשים תאום עם צוותים רבים, לא רק שלנו.

אלו הם דברי המפתחת, שממנה מסתמן כי לא מדובר בעיכוב גדול וארוך. למרות האכזבה הכרוכה בעיכוב, צוות הפיתוח הבטיח כי תאריך שיחרור חדש יוכרז. זה יקרה כאשר המפתחים ידעו בוודאות כי הכל מוכן באופן מלא. הגרסה הסופית בנויה כמו שצריך, העדכונים ממתינים להישלח לכל אחד ואחת בכל מקום ושכל השותפים המעורבים בדבר גם הן מוכנים ב-100%.

נדמה שנכון לרגע זה כולנו ניאלץ להמתין בסבלנות עבור Shovel Knight: King of Cards ו-Showdown, אבל לפחות אנחנו יודעים שזה בדרך ויש סיבה טובה עבור הדחייה הזו.

לאיזה כותר אתם ממתינים יותר? האם זה King of Cards? או משחק המכות Showdown? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה