חבילת ההרחבה Sims 4: Seasons זמינה בחנויות

Seasons, חבילת ההרחבה החדשה למשחק הסימולציה Sims 4, זמינה עכשיו בחנויות ומבטיחה לשחקנים לא רק את עונות השנה וחגים, אלא גם יכולת ליצור סיפורים ייחודיים.

כש-Sims 4 יצא לשוק, זה היה תחת ביקורת לא מעטה על משחק מצומצם שלא משדרג את החוויה מהמשחק הקודם בסדרה, אבל ב-Sims כמו ב-Sims עיקר המשחק תמיד היה בהרחבות המרובות שיוצאות עבורו. ועכשיו אנחנו מקבלים עוד חבילת הרחבה תחת השם Seasons, חבילת ההרחבה האחד עשר למשחק, כשהאחרונה יצאה בפברואר. חבילת ההרחבה הזו מוסיפה למשחק את עונות השנה ושינויי מזג אוויר וביחד עם זאת גם חגים שונים. למי שמתעניין, יש ייצוג לחנוכה אבל עוד לא ברור אם זה מעבר לאפשרות לשים חנוכייה וקישוטים מתאימים בבית.

אחד ממפיקי המשחק, גרנט רודיאק, מבטיח לשחקנים כי שינויי מזג האוויר יאפשרו לנו לספר סיפורים ייחודיים לדמויות שלנו. מזג האוויר יכול להשפיע על יחסים בין הדמויות וחיי היומיום. חילופי העונות מושקעים מאוד ואפשר לראות מקורות מים קופאים לאט לאט עם הזמן. גם החגים עצמם משפיעים כמובן ואפשר עכשיו, למשל, לקיים את המנהג המודרני של נשיקה בתחילת השנה האזרחית. מעבר לשינויים האלו, יש כמובן עוד תוספות למשחק כמו אפשריות נוספות בגננות וסידור פרחים. Sims 4: Seasons זמין עכשיו בחנויות עבור המחשבים האישיים.

אודות יונדב צבקר

סטודנט לספרות, בוגר ישיבת מעלה גלבוע, גיק ודוס.

השאר\י תגובה