מרטין סקורסזה מבטל את הסרט על סינטרה

אחרי שמועות רבות על סרטו של מרטין סקורסזה על חייו של פרנק סינטרה, הפרויקט מבוטל.

כבר ב-2009, שמענו שהבמאי מרטין סקורסזה, שהביא לנו סרטים אגדיים כמו Gangs of New York u ו-Casino, חתם לביים סרט ביוגרפי על חייו של הזמר האהוב פרנק סינטרה, שמת בשנת 1998 בגיל 82 מהתקף לב.

התסריט כבר החל להכתב על ידי ותיקי תעשיה Billy Ray ו-Alden Robinson והשחקן ליאונרדו דיקאפריו, אחד האהובים של סקורסזה, לוהק לתפקיד, סקורסזה אמר שהוא תיכנן שהסרט ייתעסק עם העבודה הפוליטית של הזמר והקשרים המאפיונרים שהשפיעו על הקריירה שלו, הוא דמיין סוג של פרויקט שהוא שילוב של Goodfellas ו-The Aviator.

אבל ככל הנראה, הסרט לא נועד לקרות, משפחתו של סינטרה לא אהבו את הצדדים האפלים של סקורסזה הוסיף לתסריט ובכך פגעו בהפקת הסרט. עכשיו סקורסזה רשמית ביטל את הסרט.

אנחנו לא יכולים לעשות את זה. אני חושב שזה סופית נגמר. המשפחה של סינטרה לא מסכימים לזה. אם יחזירו את האפשרות אז אני שם…דברים מסוימים מאוד קשים עבור המשפחה ואני לגמרי מבין. אבל אם הם מצפים ממני לעשות את זה, הם לא יכולים לבטל דברים מסוימים. הבעיה היא שהאיש עצמו היה מאוד מורכב, כולם מורכבים אבל סינטרה היה במיוחד.

המשך ראיון בלינק הבא.

זה מאכזב שלעולם לא נזכרה לראות את העיבוד של סקורסזה לחייו של הזמר האגדי, למרות שהדמות לוהקה במספר סרטים כמו המיני סדרה Sinatra והסרטים Stealing Sinatra ו-The Night We Called It Day, אבל אף אחד במאי לא התאים לתפקיד כמו סקורסזה, כל הסרטים שלו בעלי סגנון שפשוט צועק סינטרה.

אני יכול להבין את רצון המשפחה להגן על שמו הטוב של הזמר שהביא לנו כל כך הרבה שירים קלאסים (My Way, Under My Skin, Fly Me To The Moon), אבל אף אחד לא היה מושלם ואולי לראות את הצד האפל של סינטרה יגרום לנו להבין אותו יותר כאדם מאשר רק אגדה.

מרטין סקורסזה ביים סרטים על החיים האמיתיים כמו Raging Bull ו-No Direction Home וזה יהיה פשוט מאכזב לראות את הבמאי זוכה האוסקר לא מביים סרט על האדם שעשה הכל בדרכו.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה