בית / חדשות / קליפי פרומו חדשים ל-Legion חושפים עלילה

קליפי פרומו חדשים ל-Legion חושפים עלילה

הסדרה Legion עוד מעט אצלנו ויש לנו פרומו חדש להראות לכם.

Legion, כמו שדיברנו בכתבה קודמת, היא סדרה יוצאת דופן מבית FX שתתחיל ב-8 בפברואר ומתרכזת בחולה סכיזופרן בשם David Haller, הסדרה מציגה סגנון מאוד ייחודי ומעניין ולמרות שמתקיימת ביקום של האקס-מן, לא מנצלות את מקבץ הדמויות המטורף מהקומיקס ובמקום זה מתרכזת בדמויות והסביבה עצמה של עולם מלא במוטנטים.

במקרה ולא ראיתם את הכתבה הקודמת שלנו, הסדרה עוקבת אחרי דיויד, אשר חי את חייו ברוגע במכון לחולי נפש עד שמטופלת חדשה מגיעה ואז כל עולמו מתהפך. בקליפ פרומו חדש ויצירתי, אנחנו רואים את הזוג נפגש ומקבלים שוב רמז קל לכוחותיו של David ולמה קרה לנערה.

אפשר לראות מהטריילר כי הכוחות של דיויד בסדרה הם די דומים לאלו בקומיקס, בקומיקס הוא יכול לספוג מוטנטים אחרים לתוכו והם נהפכים להיות תודעה נוספת בגופו, סוג של פיצול אישיות, והתודעה שבשליטה של הגוף מספקת את הכוח שלה, אז מה שאנחנו רואים פה זה את דיויד סופג את התודעה של הבחורה שהוא דלוק עליה, כמו שהוא אומר בטריילר “She Took My Place and I Took Hers”.

בקליפ פרומו נוסף אנחנו מבינים שיש סוג של ארגון שאחראי בשליטה וחיסול של מוטנטים והם אלו שרודפים אחרי דיויד:

בקליפ נראה כי הם מנסים ללמד אותו לשלוט בכוחותיו, כמו שפרופסור אקסבייר ניסה בקומיקס והם מזכירים איזושהי מלחמה שמתחוללת, אפשר להניח כי המלחמה היא בין המוטנטים לבני האדם, אז כמו שציינו, הסדרה מאמצת את העולם בו יש את הקונפליקט הבלתי פוסק בין המוטנטים לבני האדם אבל במרכזו יהיה דיויד, אין צוות של אקס-מן, יש רק את Legion.

הקליפים עשו את שלהם, כחובב אקס-מן כבר מעל 20 שנה, אני מת לראות את הסדרה ולראות לאן הסדרה הזאת תלך.

אודות קובי רוזנטל

Avatar
שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *