סרט על ה-Slender Man מתחיל צילומים באביב

הסרט על הדמות המפחידה ה-Slender Man מתחיל צילומים באביב הקרוב.

ה-Slender Man היא אגדה שהתחילה ב-2009 בתור meme באינטרנט ונהפך לתופעה מלאה, יצא על היצור המפחיד הזה דוקומנטרי ב-HBO, עלילה ב-Law & Order: Special Victims Unit ומשחק מחשב, שלא לציין אלפי איזכורים בסדרות, סרטים ומשחקים.

ה-Slender Man הוא אדם גבוה עם גפיים ארוכים וחסר פנים שעוקב אחרי אנשים (בעיקר ילדים), חוטף אותם ועושה להם דברים נוראיים, כבר שנים אנשים שקראו על הדמות רצו לראות איך יישמו אותו לסרט קולנועי, אז נראה כי נקבע לסרט במאי והוא יתחיל צילומים באביב.

הסרט מופק על ידי סטודיו Screen Gems, שהביאו לנו סרטים כמו The Exorcism of Emily Rose, הגרסה המחודשת של Carrie, סדרת הסרטים Underworld ועוד עשרות סרטי אימה בתעשייה, החברה בחרה את Sylvain White לביים את הסרט על הדמות המפחידה, הבמאי עד כה ביים בעיקר פרקים בודדים של סדרות טלוויזיה ומספר סרטים דלי תקציב, אבל זה יהיה סרט האימה הקולנועי הראשון שלו.

הדמות של ה-Slender Man היא מאוד ייחודית ויהיה מעניין לראות איך White יצליח להביא את הדמות למסך הגדול כיוון וכל מדיה שקשורה לדמות הייתה תמונות וסיפורים, אפילו במשחק המחשב של הדמות הוא לא אמר כלום, רק הופיע בלי שום צליל או תנועה, אז יהיה מאוד מעניין לראות כיצד הם יישמו את הייצור המוזר הזה, האם זה יהיה באמצעות אפקטים במחשב? או באמצעות אפקטים אמיתיים?

ה-Slender Man הוא דמות אימה אגדית באינטרנט וזה נהדר לראות אותו מאומץ לקולנוע, אם הסרט יצליח, על בטוח סיפורים מפחידים נוספים יקבלו אדפטציות למסך הגדול.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה