סמארטפון סיני – תשכחו מכל מה שחשבתם

בכל הנוגע למוצרים המיובאים מסין, התרגלנו לחשוב שהמאפיין העיקרי שלהם הוא האיכות הירודה. אולם, בתחום הטלפונים הסלולריים לסינים דווקא יש מה להציע, ותופתעו לגלות שהאיכות והמחיר כלל לא רעים.

רובנו מכירים את הסמארטפונים של אפל, סמסונג או LG המיוצרים על ידי חברות סלולרי מוכרות. ללא כל ספק, המכשירים הללו מככבים בראש הרשימה בכל הנוגע לאיכות, עיצוב ועמידות. עם זאת, כיום ניתן לרכוש מכשירים מצוינים לא פחות במחירים הרבה יותר הגיוניים. את הסמארטפונים הסיניים ניתן לרכוש באחת החנויות המייבאות אותן בארץ או להזמין בקלות דרך האינטרנט.

איכות מצוינת במחיר שפוי

בין אם תרצו בכך ובין אם לא, סמארטפון הוא מכשיר יקר ויכול לעלות אף יותר ממכונת כביסה או מחשב חדש. סמארטפון סיני מציע לכם ביצועים מרשימים, בוודאי ובוודאי בהשוואה למחיר שלו.

בסין יש כמה חברות המייצרות סמארטפונים. יש חברות המייצרות סמארטפונים יוקרתיים בעלות גבוהה, ויש כאלו שמייצרות סמארטפונים זולים ואיכותיים, כגון: סמארטפונים של חברת iNew, Oppo, Meizu ועוד. כל החברות הללו מציעות מכשירים זולים בעלות בינונית של כמה מאות שקלים ובאיכות שלא מביישת את המחיר. כל הסמארטפונים (אף הזולים מביניהם) מגיעים עם מערכת ההפעלה הבסיסית של גוגל, עמידים בפני חבלות, מים או אבק ומעוצבים באופן המניח את הדעת. בין הדגמים הנמכרים ביותר בתחום הסמארטפונים הסיניים ניתן למצוא את הדגם של חברת לנובו. דגמים נוספים שבולטים בעמידותם לזמן ארוך הם ה- iNew והJiayu. מכשירים נוספים שגם הם נותנים תמורה ראויה בהתאם למחיר הם המוצרים של חברת THL שידועים בביצועים מרשימים ובמחירים נמוכים.

כיצד אוכל לרכוש את המכשיר?

הדרך הטובה והמהירה ביותר לרכוש סמארטפון סיני היא ברשת. ניתן להזמין את המכשיר ישירות מסין באמצעות האינטרנט או דרך חברה המייבאת את המכשיר לישראל. יש המון אתרים וחברות דרכם ניתן להזמין סמארטפונים סיניים מהחברות המובילות: iNew,Lenovo,Zopo,THL ועוד ברבע מחיר ממחירם של המכשירים הרגילים.

הודות למגוון יתרונות, אין ספק שעם הזמן רכישת הסמארטפון הסיני יהפוך לנחלתם של צרכנים רבים ברחבי העולם במקום המכשירים של החברות הגדולות.

אודות WebClub - ווב-קלאב

תגובה אחת

  1. OMG מי המטומטם ששם את מייזו ואופו (חברות מעולות שמוכרות כל מכשיר בסדר גודל של כ400-600 דולר) מול INEW, ג'יאיו וTHL שמוכרות מכשירים ירודים ב80 דולר? זה פשוט פתטי.

השאר\י תגובה