הסתיימו הצילומים של הסרט GI Joe Snake Eyes

כוכב הסרט הנרי גולדינג מאשר שהצילומים ל-GI Joe Snake Eyes הסתיימו. סרט הספין אוף מתוכנן לצאת אל בתי הקולנוע באוקטובר הקרוב.

הנרי גולדינג, שהתפרסם בעיקר בזכות תפקידו כניק יאנג בסרט “עשיר בהפתעה” מ-2018, נכנס אל נעליו של ריי פארק ששיחק את Snake Eyes בשני סרטי הלייב-אקשן האחרונים של ג’י. איי. ג’ו. הסרט עצמו יאתחל את הכותר ויחקור את עברו של Snake Eyes, נינג’ה שקטה שלא מראה את פניו לעולם. ההפקה יצאה לדרך באוקטובר האחרון, כשגולדינג מככב והבמאי רוברט שוונטקה (RED) מביים מתוך התסריט שלאיוון ספיליוטופולוס (“היפה והחיה” מ-2017).

הסרט Snake Eyes, שהתחיל את צילומיו בונקובר בשנה שעברה ועבר ליפן בינואר האחרון, סיים רשמית להצטלם. גולדינג שיתף פוסט באינסטגרם בו הוא חוגג את סיום הצילומים:

חברת ההפקות Paramont מקווה שהפעם השלישית תביא את הגלידה, כששני סרטי הלייב-אקשן הקודמים של הכותר ג’י. איי. ג’ו לא הצליחו כפי שצופה מהם גם בקופות וגם מבחינה ביקורתית. גולדינג הוא ללא ספק בחירה חכמה כמי שסביבו יבנה האתחול לכותר. מאז “עשיר בהפתעה” הוא רק המשיך לצמוח עם הסרטים “בקשה מסתורית“, Last Christmas ו”הג’נטלמנים”.

לגולדינג מצטרפים אנדרו קוג’י (לוחם) בתור צל ענן , איקו אוואיס (“הפשיטה”) בתור Hard Master, סמרה וויבינג (“מי שעומד מאחורי”) כסקרלט, אורסולה קורברו (“בית הנייר”) כברונית, הארוקה אייב (“משמרת מאוחרת”) בתור אקיקו, טקהירו הירה (Girl/Haji) בתור קנטה, וסטיבן אלריק (“המרחב”) כאביו של עיניי נחש.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *