סרטון משחקיות חדש וראשון ל-Sniper Elite 4

המשחק Sniper Elite 4 הוא אחד מהמשחקים הרבים שהולכים להגיע אלינו בתחילת 2017 ביחד עם For Honor (שיש להם אותו תאריך יציאה), Ghost Recon Wildlands ואחרי שדחו אותו, גם המשחק החדש של Southpark מצטרף לתקופה זו, אז אחרי שהוא הוצג ב-E3, אפשר להגיד ש- Sniper Elite 4 קצת נעלם מאחורי כל המשחקים הגדולים שעומדים לצאת בזמן הקרוב, אבל חברת Rebellion Developments (הנה לינק למי שלא מכיר אותה ואת ההיסטוריה שלה) מראה שהיא לא נופלת מכל החברות היותר גדולות ממנה כמו Ubisoft ו-EA ומשחררת סרטון משחקיות חדש ואדיר:

אז המשימות התנקשות בהיטלר הפכו להיות קצת כמו ה-Moonlight Great Sword של סדרת Dark Souls, הם הופיעו בכל משחק מאז Sniper Elite V2 ולפי מה שאנחנו רואים פה, הן לא מתכוונות לעזוב.

אז הפעם היטלר מגיע לחופיה המזרח-תיכוניים של איטליה ועליך להתנקש בו (לבד או עם עוד חבר) תוך כדי שהוא נמצא על הסירה המשוריינת שלו. *אבל* ויש אבל גדול, המשימה הזאת תהיה בחינם רק למי שיעשה הזמנה מוקדמת למשחק (כל כך טיפוסי ומעצבן) ומי שלא יעשה הזמנה מוקדמת יצטרך לקנות אותה בנפרד. כמו כן, בונוס ההזמנה המוקדמת יכלול גם צבעים לנשקים, ואם החלטתם להוציע עוד קצת כסף ולקנות את גרסת ה-Delux, תקבלו גם את כל ההרחבות שייצאו למשחק, שווה? אתם תחליטו.

Sniper Elite 4 ייצא ב-14 לפברואר,2017 עבור Xbox One, PS4 ו-PC, מחכים לו? ספרו לנו בתגובות.

אודות תומר חסד

קוראים לי תומר, בן 17 מקיבוץ נידח בגליל העליון, גיימר מאז שאני זוכר את עצמי, אני התחלתי עם המשחק טקן 3 על הפלייסטיישן המקורי וכרגע חורש על Rainbow Six Siege, בעיקרון אני פריק גדול של עלילה ואני אעדיף משחק עם עלילה טובה מאשר משחק עם גרפיקה טובה

השאר\י תגובה