הוכרז תאריך שחרור ל-Strange Brigade

Strange Brigade מגיע בתאריך ה-28 לאוגוסט ל-PS4, Xbox One ו-PC

חברת Rebellion Developments הכריזה השבוע על תאריך יציאה עבור המשחק Strange Brigade, שגיע ב-28 לאוגוסט.
המשחק ישוחרר עבור ה-Playstation 4, Xbox One ו-PC. מדובר במשחר יריות בגוף שלישי המשלב אלמנטים של פיתרת חידות והישרדות במצבי אימה בשיתוף פעולה עם דמויות נוספות במשחק.

במהלך המשחק אנחנו מגלמים 1 מ-4 דמויות אשר מוצאות את עצמן במקום אקזוטי בפרוורי מצריים, איפה ששוכנת אימה עתיקת יומין. במהלך שיטוטי הקבוצה במקום מלכת המכשפות סטיקי (Seteki) שבה לחיים מהמתים, ויחד איתה היא מגיעה עם צבא שלם מומיות היישר מהגהינום בשביל שהיא תוכל לזרוע רוע ואימה ברחבי המקום. רק חבורה אחת אמיצה ונועזת מספיק בכדי לעצור אותה ולהשיב אותה אל המקום ממנו היא באה. בכדי לעצור את המכשפה סטיקי, החבורה צריכה לעבור בהצלחה מלכודות מתוכחמות, חידות שהפתרון אליהם הם עניין של חיים או מוות, ולהילחם על חייהם כנגד צבא של מפלצות.

החל מהיום, ניתן לבצע הזמנה מראש למשחק Strange Brigade. כל הזמנה מראש תכלול חבילת נשקים הנקראת Secret Service. חבילת הנשקים כוללת בתוכה את הנשקים הבאים: אקדי Wilkers & White P19, תת מקלע Stoudenmire 960 ואת הרובה Gehrig-Delgane S1.

לאלו שמעוניינים, יש אפשרות לבצע רכישה מראש לגירסאת הדלוקס של Srange Brigade שכוללת בתוכה את המשחק יחד עם ה-Season Pass, שיכיל בעתיד משימות חדשות, דמויות, נשקים, אביזרים וכו'.

גירסאת האספנים תכלול בתוכה את הפריטים הבאים:

  • Strange Brigade קופסאת אספנים (עבור Playstation 4 ו-Xbox One).
  • קופסאת מתכת
  • חבילת נשקים Secret Service
  • מודל של ספינת אוויר
  • ספר אומנות של המשחק המכיל 64 עמודים
  • עיצוב מיוחד של קופסא ושרוול

 

מה דעתכם על הסיפור של המשחק? האם שווה להזמין את גירסאת האספנים של המשחק? נשמח לשמוע את תגובתכם בנושא

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה