שמועה: Zack Snyder לא יביים את Justice League 2

Zack Snyder, הבמאי שלקח פיקוד על התחלתה של ליגת הצדק, מסתבר כי לא יחזור לסרט ההמשך, Justice League 2.

על פי שמועות, Zack Snyder, הבמאי שהרבה רואים בו כההתחלה של היקום של DC (לטוב או לרע), ככל הנראה לא ימשיך לסרט ההמשך של ליגת הצדק, Justice League 2. נכון לעכשיו, הבמאי מסיים את עבודתו עם הסרט הראשון וממשיך לביים פרויקט מאוד קרוב לליבו הנקרא The Last Photograph וככל הנראה לא יקדיש מזמנו לביום הסרט הבא בסדרה של קבוצת גיבורי העל האגדית.

למרות ביקורות שליליות רבות נגד הבמאי על עבודתו הקודמת עם הליגה ב-Man of Steel ו-Batman vs Superman : Dawn of Justice, הסטודיו קרוב לוודאי מרוצה מעבודתו של הבמאי הותיק אחרי ששני הסרטים הכניסו קצת יותר ממיליארד וחצי דולר יחד בקופות, אך לא ניתן לדעת מה הולך מאחורי הקלעים.

ישנם אנשים המשערים כי לבמאי כמות זמן מוגבלת לעשות כמה סרטים שרצה כבר זמן מה לעשות כפרויקטים אישיים ופרויקט כמו ליגת הצדק הוא פרויקט לחוץ זמן, אחרים משערים כי זה השנאה המתמדת כלפי הבמאי מצד המעריצים של הדמויות שמנסים לסלק את הבמאי מלהמשיך לכפות את הסגנון האפל שלו על הגיבורים, דבר שנראה כי עשה פחות בסרט החדש לפי הטריילר:

למרות שאני מאמין כי זה יהיה צעד חכם גם עבור הסטודיו וגם עבור הבמאי לא להמשיך את הסדרה, אני חושב כי ל-Snyder יש עדיין מקום בעולם הקולנועי של DC, סגנונו האפל של הבמאי יתאים בסרט בודד של באטמן, האביר האפל, דבר שראינו בסרט Batman vs Superman : Dawn of Justice.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *