זאק סניידר

זאק סניידר יכתוב ויביים את Rebel Moon של Netflix

זאק סניידר שזכור לכולנו מהפקת הסרט "ליגת הצדק" (כולל גרסה משלו "ליגת הצדק: גרסת סניידר") יקח חלק גדול בהפקת הסרט "Rebel Moon" של Netflix.

נמסר שזאק סניידר יכתוב ויביים את הסרט החדש של Netflix, אבל הוא לא יהיה לבד. את התסריט זאק סניידר יכתוב עם קורט ג'ונסטאד ("300") ושאי האטן ("ג'ון וויק 3") שלא יקבל קרדיט על כתיבת הסיפור מכיוון שהצטרף לכתיבת הסרט בשלב מאוחר מדי. שלושת הכותבים הללו מוכשרים ויצא להם להתנסות בסרטים שונים של פנטזיה וגיבורי על. את הסרט יפיק זאק סניידר עם אריק ניומן ("האיש בעל אגרופי הברזל").

ידוע שזאק סניידר חובב גדול של סרטי קומיקס בדגש על "מלחמת הכוכבים" והסרטים של אקירה קורוסאווה שהיה גם הוא במאי, תסריטאי ומפיק ובוודאות הוא הושפע מסרטים אלו. הסרט עוסק במושבה בקצה הגלקסיה שמאוימת על ידי צבאותיו של עריץ בשם בליסריוס. על מנת להציל את המושבה נשלחת אישה צעירה עם עבר מסתורי כדי לחפש לוחמים מכוכבי הלכת הסמוכים כדי לעזור להם להתייצב.

ההפקה של "Rebel Moon" תתחיל בשנה הבאה. נמסר שזה יהיה הסרט הבא בהפקתו של סניידר. המשיכו להתעדכן באתר שלנו כדי לקבל את העדכונים החמים לגבי הסרט בזמן שהם יתפרסמו.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה