המשחק Sonic the Hedgehog במשקפיי ה-Oculus Rift

את סונייק הקיפוד כולם מכירים, את משקפי ה-Oculus Rift הלהיט שכבש את העולם קצת פחות מכירים. משקפי המציאות המדומה שמתחילות להתפרסם יותר ויותר מקבלות סרטון חדש עם משחקיות של Sonic עם המשקפיים. המהירות והסיבובים אולי יגרמו לכם להקיא 🙂

חובב מושבע של מנוע המשחקים Unreal Engine 3 ייצר משחק סוניק תלת מימדי ושילב את זה יחדיו עם משקפי המציאות מדומה המעולות Oculus Rift, בווידאו תוכלו לראות איך זה נראה.
בגלל ההשהיה של הכמה שניות בין מה שאתה רואה לבין המשחק עצמו זה קצת מבלבל וקורה שאתם פתאום נתקע באמצע, אבל החוויה עצומה אומר השחקן שבסרטון.

חלקים מהסרטון שממחישים את גודל הדבר. kotaku.com
חלקים מהסרטון שממחישים את גודל הדבר. kotaku.com

סיבובים ממש כמו בלונה פארק, האצת מהירות ואפילו תקיעות בעמודים וכל זה עם משקפיים שממחישות לכם את הכל באופן ריאליסטי ביותר.
כחובב משחקי רולר קוסטר אני ממש נהניתי מסרטון המשחקיות שפורסם, אגב, לא מזמן פרסם אותו מעריץ מושבע של המנוע אנריל סרטון בו הוא משחק עם המשקפיים את משחק המריו המוכר.

למי שיש ערכת פיתוח של המשקפיים והמשחק הנ"ל יכול לנסות את זה בבית בעצמו באמצעות כמה שילובים טכניים שיוצר הסרטון רשם בפירוט.
אז למה אנחנו מחכים, החזיקו חזק וכנסו לחווית משחק אחרת לגמרי.
למען הסר ספק, המשקפיים נקנו לא מזמן על ידי חברת פייסבוק בסכום עתק מה שאומר, שאולי נקבל אותם למגזר הפרטי מהר משחשבנו? נחכה ונראה.

[sociallocker id="9002"][/sociallocker]

מקור, ערוץ היוטיוב.

 

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר\י תגובה