עשרות סרטים של Sony ו-Disney נדחים

כצפוי עם המשך השפעות הקורונה על עולם הבידור ובתי הקולנוע, עשרות סרטים נדחים למועד מאוחר יותר, בעיקר אלו של Sony ו-Disney

הקורונה הביאה לטלטלה רצינית בעולם הבידור, בעיקר סביב יציאת הרבה סרטים מצופים שנדחו עוד ועוד מאז התפרצות המחלה. בזמן שסרטים מסוימים יצאו לשירותי צפייה כמו "וונדר וומן 1984" ו"מולאן", רובם פשוט המשיכו לראות דחייה אחר דחייה בהמתנה לחזרה של בתי הקולנוע. חברת Warner Brothers החליטה להתמודד עם הבעיה כשהחליטה לשחרר את כל סרטיה ב-2021 לבתי קולנוע מצומצמים ולשירות הצפייה של HBO, אבל חברות אחרות כמו Sony ו-Disney הראה נחישות להמתין לחזרת בתי הקולנוע לפני שישחררו סרטים מתוכננים שלהם, כפי שראינו עם "האלמנה השחורה".

לכן, זה לא מפתיע שכעת מודיעים לנו על לא מעט סרטים שנדחים. "קינגס מן: ההתחלה", סרט הפריקוול המצופה תחת Fox, הוזז מה-12 במרץ ל-20 באוגוסט, הסרט Ron's Gone Wrong הוזז מה-23 באפריל ל-22 באוקטובר והסרט שמבוסס על סדרת האנימציה "ההמבורגרים של בוב" נדחה ללא תאריך מדויק. כמו כן, The Night House נדחה ל-16 ביולי, The Eyes of Tammy Faye זז ל-24 בספטמבר, סרט האימה Antlers נדחה ל-29 באוקטובר ו-Nightmare Alley של גיירמו דל טורו יצא כעת ב-3 בדצמבר.

סרט ההמשך המצופה שהיה בפיתוח כבר זמן מה, "מקום שקט 2", גם נתקל בדחייה נוספת וכעת יצא ב-17 בספסטמבר 2021. בדומה לסרט "אין זמן למות" של ג'יימס בונד שנדחה ל-8 באוקטובר 2021 והסרט העתידי של אדגר רייט Last Night In Soho, שלפי הודעת הבמאי, יצא לאקרנים ב-22 באוקטובר 2021.

באשר לחברת Sony, כפי שהיא הודיעה בסוף שנה שעברה, אין לה כוונות לשחרר לצפייה ישירה את סרטיה המצופים ולכן הודיעה על דחייה של מספר סרטים מצופים.

סרט הקומיקס "מורביוס" בכיכובו של ג'רד לטו יצא כעת ב-21 בינואר 2022, סרט האדפטציה של סדרת משחקי Uncharted יצא כעת ב-11 בפברואר 2022, "מכסחי השדים: האחים שאחרי" יצא לאקרנים ב-11 בנובמבר 2021, סרט לייב-אקשן של סינדרלה יצא ב-16 ביולי השנה ו-Peter Rabbit 2 נדחה ל-11 ביוני.

כל הדחיות האלו בהחלט לא מפתיעות בהתחשב בכך שבתי הקולנוע ברוב העולם עוד סגורים ועם כמות הכסף שחברות אלו השקיעו בפרויקטים המצופים, הן חייבות לראות החזר כלשהו על מאות מיליוני הדולרים שהושקעו.

 

 

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה