תצוגת ה-E3 של Sony תהיה ב-13 ליוני

Sony סוף כל סוף הכריזה את התאריך והשעה של התצוגה שלה בכנס E3 2016, כאשר היא תתקיים ב-13 ליוני בשעה 6 בערב (נכון לזמן שבלוס אנג'לס – בארץ זה יהיה בשעה 4 לפנות בוקר).

Microsoft ו-Ubisoft יערכו את התערוכה שלהן באותו יום כמו Sony, כאשר הראשונות יתחילו ב-9 וחצי בבוקר ו-12 וחצי בצהריים, והתערוכות השניות שלהן יתחילו באחד ובארבע בצהריים. ה-PC Gaming Show תחזור גם היא, כאשר היא תתרחש בשעה 12 אחר הצהריים.
בינתיים, Bethesda ו-EA יערכו את התערוכות שלהן ב-12 ליוני, כאשר Bethesda תהיה בשעה 7, ו-EA תערוך כנס משלה הנקרא EA Play, ותציע גיוון לקהל הרחב ולעיתונות.

למרות כל השמועות, Sony כנראה לא תציג את קונסולת ה-PS4 NEO שלה בכנס E3, בניגוד לחשיבתם של אנשים רבים, וכנראה תוצג מאוחר יותר השנה בשבוע הגיימינג של פריז.
ב-Podcast האחרון של Shinobi, הוא אמר: "שמעתי ש-Sony תכריז את ה-PS4 NEO בשבוע הגיימינג בפריז. הדבר הזה דווקא הגיוני עבורי כי השדרוגים אמורים להגיע בסביבות אוקטובר. הייתי מכריז על זה בציבור אם הייתי בטוח בכך, אך זה מה שסיפרו לי, ולכן אני לא יכול לדעת אם זה נכון".

בנוסף לכך, Sony מרחיבה את מספר המכשירים שיקבלו תמיכה בשליטה מרחוק של קונסולת ה-PS4, כאשר תוכלו לשלוט בה עם מכשירי Xperia אשר מריצים את מערכת ההפעלה Android, מחשבים המריצים את מערכת ההפעלה Windows, ומחשבים המבוססים על מערכת ההפעלה Mac של Apple.
בזמן שאפשרות השליטה מרחוק קיימת כבר זמן מה במחשבים האישיים, ישנו עדיין בלבול רב לגבי התפעול שלה, ולכן החברה הוציאה סרטון שכנראה יעזור בנוגע לכך. הסרטון הזה מציג איך אפשר להפעיל את תכונת השליטה מרחוק על Windows ועל Mac, בזמן שהוא גם מראה לנו מה בדיוק התכונה הזו עושה.

אופציית השליטה מרחוק על קונסולת ה-PS4 קיימת כבר עכשיו במחשב האישי, בסמארטפונים מסוג Xperia המריצים Android, ובקונסולות ה-PS Vita.

 

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר\י תגובה