System_Shock_Remastered

System Shock Remastered מגיע ב-29 ליוני

Night Dive Studios, אותה חברה שידועה בהפצה מחדש של משחקים קלאסיים אחרי התאמתם לפלטפורמות המודרניות, מתקדמת עם התוכניות שלה עבור System Shock Remastered, כאשר היא פרסמה סרטון בדף הפייסבוק שלה, עם התאריך 6.29.2016, שהוא ה-29 ליוני.

לא כמו System Shock: Enhanced Edition שיצא בפלטפורמה Steam בשנתון האחרון, הגרסה המחודשת תהיה פיתוח מחדש של כל המשחק המקורי מהבסיס שלו.
נכון לעכשיו, לא קיבלנו שום פרטים נוספים על המשחק חוץ מתאריך היציאה שלו ועל כך שהמפתחת מגייסת כסף לפיתוחו באתר Kickstarter, אך Night Dive כנראה תשמר את האידיאלים של המשחק המקורי, מאחר והיא עשתה עבודה כזו טובה עם הגרסה שיצאה בספטמבר 2015.

אבל המשחק הזה הוא לא המשחק הגדול היחיד שבא מהסדרה בגרסה משופרת, כאשר Night Dive עובדת יחד עם וורן ספקטור, שעבד על המשחק המקורי יחד עם משחקים כמו Deus Ex, כדי להביא אלינו גרסה מחודשת של System Shock 3. עדיין לא ידוע לנו כמה רחוק המפתחת מתכננת ללכת עם הסדרה, אך אם הכל תלוי במעריצים, זה נראה כאילו יהיו משחקים נוספים שיצאו מהסדרה.

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר\י תגובה