סרט של Sony על מאדאם ווב נמצא בפיתוח

ההרחבה של היקום הסינמטי של ספיידרמן ממשיכה וכעת מצטרפת ליקום מאדאם ווב

אחד הדיווחים ששמענו עם ביטול העסקה בין Sony ו-Marvel סביב ספיידרמן זה שחברת Sony מתכננת להרחיב את יקום הסרטים של איש העכביש סביב פיטר פרקר. החברה התחילה כבר בצעדים הראשונים עם הסרט “ונום” בכיכובו של טום הארדי ו”מורביוס”, סרט הערפדים העתידי בכיכובו של ג’רד לטו. אבל זה לא הכל, חברת Sony כעת עובדת על סרט של דמות רבת עוצמה וביזארית מהיקום של ספיידרמן מאדאם ווב.

מאדאם ווב היא דמות שנוצרה בשנות השמונים שיושבת על כס מוקף קורי עכביש מכנים שמחזיקים אותה בחיים. היא יכולה להשתמש בטלפתיה ולראות את העתיד. בין הופעותיה המפורסמות במדיה הייתה הופעתה בסדרת האנימציה של ספיידרמן בשנות התשעים וכעת היא תעשה את דרכה ללייב-אקשן.

הסרט החדש יתרכז בדמות עצמה וייכתב על ידי התסריטאים של “מורביוס” מאט סאזמה ובורק שארפלס, אחראי הפרויקט הוא פאלאק פאטל.

יהיה מעניין לראות מה Sony תצליח לעשות עם דמות מקובעת לכסא כמו מאדאם ווב, אולי הסרט יהיה סיפור מקור ואם כן, אני חייב להודות שדי אתאכזב. היא תמיד הייתה בין הדמויות המיסתוריות בקומיקס של ספיידרמן ולתת לה סיפור רקע מלא עלול לפגוע בהרבה ממהות הדמות. למרות שקיבלנו גרסאות צעירות שלה בסדרות אנימציה אחרות, אז אולי זו המטרה הסופית של Sony.

נעדכן עם כל התפתחות חדשה לגבי הפרויקט החדש של Sony.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *