הסרט Soul של Pixar קיבל טריילר ראשון

Pixar שחררה טריילר ראשון לסרט בימויו של פיט דוקטר (למעלה, הקול בראש), Soul, הסרט המקורי השני שיצא ב-2020.

ג’יימי פוקס מככב ב-Soul כג'ו גרדנר, מורה למוזיקה שמוצא את עצמו ב"סמינר You", בו הנשמות משתתפות לפני שהן מגיעות לעולם, לאחר שנפל אל חור ביוב בניו יורק. ג'ו השאפתן משתף פעולה עם נשמה בשם 22 (טינה פיי), וביחד הם יצטרכו לעזור לנשמתו של ג'ו לחזור לכדור הארץ וללמוד כמה שיעורים חשובים בדרך.

השיווק של Soul התחיל ב-D23 Expo באוגוסט האחרון ומשם המשיך בסתיו עם טיזר שהציג את תחילת הסרט בכללי והדגיש את הנושאים של הסרט. מובן, שDisney-Pixar העבירו את תשומת הלב מאז לסרט Onward (קדימה), שיצא בבתי הקולנוע בתחילת מרץ. כעת, לאחר שהסרט הזה יצא, החברות יכולות להחזיר את תשומת הלב להמשך קמפיין הפרסום של Soul ולספק לנו פרטים חדשים על העלילה.

נותרו כמה חודשים בלבד עד ליציאת הסרט החדש של דוקטר וPixar שחררה טריילר רשמי ראשון ופוסטר חדש:

דוקטר מעולם לא פחד להתמודד עם נושאים כבדים בסרטים של Pixar שביים, בין אם הוא מתמודד עם מוות של בת הזוג  שלמעלה או בהתבגרות ורגשות בהקול בראש. מבחינתו, גם Soul הולך להציג נושא חשוב ומורכב. אפשר לראות את זה בשורה ש22 אומרת בטריילר: "האם שווה למות רק בשביל לחיות?".  זה משפט די רציני לסרט לכל המשפחה שיוצא באמצע הקיץ.

Soul נחשב לאחד הסרטים המצופים של שנת 2020, בתקווה שהוא יכבוש מחדש את קסם הישן והטוב של Pixar. "קדימה" זכה בעיקר לביקורות חיוביות, אך הקונצנזוס הכללי הוא שמדובר באחד מהסרטים שלא ישאירו סימן מאחוריהם וישכחו במהירות. כולנו מכירים את Pixar בזכות הסרטים מלאי הדמיון שלא פוחדים לחקור נושאים מורכבים ובוגרים, ונראה שPixar לא תהיה שונה בזה.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה