ליהוק של וונדי ושל פיטר פן לסרט הלייב אקשן

פיטר פן , הדמות האהובה שנוצרה על ידי ג'יימס מתיו ברי וידוע בגרסתו המונפשת הראשונה של Disney בשנת 1953 חוזר אלינו בעיבוד לייב אקשן. העיבוד הוא של Disney ודייוויד לאורי, שאיחדו כוחות גם ב"חברי הדרקון אליוט" בשנת 2016, וכעת מתכננים להתחיל את צילומי הסרט כבר בחודש הבא. בינתיים לוהקו לסרט וונדי ופיטר פן והם לא אחרים מאיוור גאבו אנדרסון ואלכס מולוני.

איוור גאבו אנדרסון היא בתה של מילה יובוביץ' והיא הופיעה בהופעת בכורה על המסכים כשגילמה את הדמות אליס מ"האויב שבפנים: הסיום" בצעירותה שמגלמת אמה. בנוסף, היא תגלם את נטשה רומנוף מ"אלמנה שחורה" בצעירותה. השחקן השני, אלכס מולוני גם שיחק במספר תפקידים, ביניהם תוכנית האנימציה "Claude" ובתוכנית הטלוויזיה "The Reluctant Landlord".

בהתחלה, פיטר פן היה אמור להיות שייך רק ל-Disney+ אבל ללא ספק לדמות כה נערצת כמו פיטר פן הופעה במסך הגדול תהיה הרבה יותר מתאימה. גם כלכלית, הסרט לא יעלה כל כך הרבה כסף ויהיה יותר זול מ"חברי הדרקון אליוט" ששוויו היה 65 מיליון דולר. יש לציין שגם מלבד הגרסה המונפשת הראשונה של Disney ששוחררה ב-1953 יצא גם סרט ב-2003 ובהחלט מעניין אם Disney ודיוויד לאורי יצליחו להביא לנו סיפור חדש ומקורי של האגדה המוכרת.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה