נחשף טריילר משחקיות ראשון ל-Spelunky 2

Spelunky 2 מקבל טריילר משחקיות ראשון ומציג לנו לראשונה את Ana וחבריה.

Blitworks ו-Moosmouth שיחררו את טריילר המשחקיות הראשון ל-Spelunky 2, והוא פשוט שבה את ליבנו. הסיפור עוקב אחרי Ana Spelunky, הבת של גיבור המשחק הראשון. משחק ההמשך מאפשר לנו לשחק באון-ליין ומציג לנו אנימציה משופרת. אחת התוספות הכי חביבות במשחק זו האפשרות לגנוב אמצעי התחבורה של האויב ולהשתמש בו לאורך השלב כולו.

הטריילר חושף אותנו לאופציה בה אנחנו יכולים לבוא ולשחק עם דמויות נוספות שביכולתן ליטול חלק במסע. לכל אחת מהן יש את היכולת המיוחדת שלה. במידה ואנחנו בוחרים לשחק עם חברים, יש לנו האפשרות לבוא ולשלוט בכל הדמויות והיכולות המיוחדות שלהן בו זמנית.

דבר נוסף שהטריילר החדש חושף לנו זו העובדה שהמשחק היה אמור מאוחר יותר במהלך שנת 2018, אבל נדמה שתאריך היציאה שלו נדחה, משום שמצויין כי הוא יגיע ב-2019.

Spelunky 2 ישוחרר עבור ה-Playstation 4 ו-PC במהלך שנת 2019. מה אתם חושבים על המשחק עד כה? האם אתם חושבים שיש דברים שצריך לשנות? לשפר? מתי לדעתכם נזכה לראות את תאריך היציאה הרישמי של המשחק? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

https://youtu.be/Z6JVT2Sp8aQ

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה