לאחר עונה ראשונה מאכזבת “אגרוף הברזל” מקבל טריילר לעונה השנייה

כוחו המלא של דני ראנד מוצג בטריילר לעונה השנייה של “אגרוף הברזל”.

זה לא סוד שהעונה הראשונה של “אגרוף הברזל” איכזבה הרבה מצופיה. אבל לפי הטריילר החדש נראה שיש עוד סיכוי שהסדרה תתקן את טעויות העבר שלה.

אחד מההתמקדויות הייתה השיפור של פין ג’ונס בתפקיד הראשי, לא רק מנקודת המבט של אופי, אלא גם (ואולי יותר חשוב) כלוחם. לאחר כמות קטנה להפתיע של פעולה בעונה הראשונה, העונה הבאה לא מתכוונת לחזור על הטעות הזו.

בנוסף לדני ראנד, בעונה השנייה קולין ווינג (ג’סיקה הנוויק) תחזור ומיסטי נייט (סימון מיסיק) תצטרף. האיום יהיה Davos (סשה דוואן) שיהפוך ל-Steel Serpent וילחם ראש בראש עם אגרוף הברזל, כמו שקורה בטריילר.

Netflix שיחררה את הטריילר החדש של העונה השנייה, רק שבועות ספורים לפני השקתו בתחילת ספטמבר. יש בטריילר הרבה אקשן וכל הבעיות שהיו לדני עם הצ’י שלו נעלמו, והאגרוף הצהוב הזוהר שלו מוצג במלואו תפארתו. הבעיה המרכזית בעונה תהיה המאבק נגד Davos, כשהפעם גם לו יש אגרוף זוהר משלו.

לפי ההצצות המוקדמות, לעונה השנייה בהחלט יש פוטנציאל להתעלות על העונה הקודמת שלה, גם אם הרף היה נמוך בעיני רבים. הנכונות לאמץ את הלחימה אבל גם אלמנטים של הקומיקס, כמו המסכה (גם אם זה רק עבור פלאשבק) צריכה לגרום למעריצים של גרסת הקומיקס של הדמות להיות שמחים.

כשמדובר בסיפור המוצג, דני נגד Davos הוא ללא ספק הסיפור בלב העונה. עם זאת, היחסים של דני וקולין ממשיכים להתפתח, וכך גם הידידות של קולין עם מיסטי. בינתיים, Davos עדיין עובד עם Joy Mechum (ג’סיקה סטרופ), ונראה שגם אחיה Ward Meachum (טום פלפרי) יגיע לעזרתה בשעת הצורך. הצצות אל אליס איב כ-Typhoid Mary גם מוצגות, אבל בלי הקשר.

אנחנו מקווים ש”אגרוף הברזל” ודני רנד לא יאכזבו אותנו פעם נוספת כשהסדרה תחזור למסכינו ב-7 בספטמבר.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה