אלקטרו2

אלקטרו של ג'יימי פוקס ישוב לסרט הבא של ספיידרמן

השחקן ג'יימי פוקס מאשר את השתתפותו בסרט הבא של ספיידרמן מבית Marvel בתור הנבל אלקטרו וחושף פרטים על המראה שלו בסרט החדש

את דמותו המפורסמת של אלקטרו ראינו לראשונה בסרט "ספיידרמן המופלא 2" ששוחרר בשנת 2014, סרט שנחשב לגולת הכותרת בזכות העסקה בין Disney ל-Sony שהפכה את ספיידרמן לחלק מהיקום הקולנועי של Marvel והובילה לאתחול מרענן של הדמות. אומנם המראה שלו הולך להיות שונה מאז הופעתו בסרט ההוא וג'יימי פוקס אף פרסם בהודעה שנמחקה מאז באינסטגרם כי המראה שלו לא הולך להיות כחול בוהק ומחשמל כפי שציפו:

ספיידרמן

אין תמונה או מידע מדויק לגבי המראה החדש של אלקטרו אבל המעריצים יכולים לנחש אותו פחות או יותר לפי יצירות אומנות של מעריצים או Spider-Man PS4 ולקבל הדמיה שתהיה קרובה לכך. מלבד זאת, ראוי לציין שחזרתו של הדמות לספיידרמן הייתה תדהמה גדולה אך משמחת עבור המעריצים ונראה שכל מה שהיינו צריכים הוא את אישורו הסופי של ג'יימי פוקס. בנוסף, לולא הצטרפות של דמויות נוספות אלקטרו יהיה הנבל המרכזי בסרט וללא ספק דמות בולטת שמעוררת התלהבות. תוכלו לראות את הסטורי שג'יימי פוקס העלה בו הוא משתף את פרגונו של השחקן קית׳ ג׳פרסון על חזרתו לסרט:

אלקטרו

 

"Spider-Man: Homecoming 3" ישוחרר לאקרנים ב-2021\12\17.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה