טומב ריידר

טומב ריידר 2 מקבל תאריך להתחלת הצילומים ב-2021

"טומב ריידר", הסרט הראשון, שוחרר בשנת 2018 ומבוסס על סדרת משחקי וידאו בעלת שם זהה שקיימת משנת 2013. בנוסף, הוא מהווה אתחול לסרט בעל שם זהה ששוחרר ב2001, בו את לארה קרופט גילמה אנג'לינה ג'ולי. הסרט זכה לביקורות מעורבות אך הרוויח יפה בקופות וכנראה שזה מספיק בשביל סרט המשך. כעת, הסרט קיבל תאריך להתחלת הצילומים והוא יהיה בשנה הבאה. לפניכם כמה מהדברים שהשחקנית זוכת האוסקר אליסיה ויקנדר אמרה בריאיון ל"בוקר טוב אמריקה" בנוגע לסרט ההמשך ומה היא מצפה ממנו בתור השחקנית הראשית שמגלמת את לארה קרופט:

"התוכנית המקורית הייתה להתחיל לצלם כבר השנה, אומנם זה השתבש בעקבות נגיף הקורונה. אנחנו עדיין בדיונים בנושא, אז אני מקווה שנגיע לזה בשנה הבאה".

אין מידע מפורט לגבי העלילה של סרט ההמשך אבל ניתן לשער לפי הסרט המקורי שהמאבק נגד הרעים ימשך, לאחר שלארה הבינה שחלק מחברתו של אביה סידרה את העניינים עם טריניטי. במאי סרט ההמשך יהיה בן וויטלי ("אש חופשית", "גורד שחקים"). נותר לנו לקוות שהסרט ישלים את הצילומים מהר ככל הניתן ושלא יהיו עיכובים נוספים לאורך הדרך וגם שסרט ההמשך יתעלה על קודמו.

הצילומים לטומב ריידר יתחילו ב-2021\5\2. נעדכן אתכם במידה ויהיו שינויים ולגבי תאריך שחרור הסרט שעדיין לא נקבע.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה