spiderman-ps4
spiderman-ps4

Spiderman PS4 הולך לקבל יקום מיוחד משלו

Marvel מקדמת משחק Spiderman מיוחד ל-PS4 (שמפותח על ידי Insomniac, שהביאו לנו את Ratchet & Clank), אבל משהו אחד הציק לרבים מאיתנו בקשר לכיצד המשחק נכנס לתוך עולם הקומיקס של המדיה הקיימת (ה-MCU או Marvel Cinematic Universe שמשולב עם סדרות הטלוויזיה של החברה).

מסתבר ש-Spiderman ל-PS4 לא יהיה מקושר בשום דרך ל-MCU- כך אישרו Insomniac בשיחה נוספת עם מעריצי הסטודיו. על פי ה-Twitter של החברה, המשחק לא רק שלא יהיה מקושר ל-MCU, גם יקבל יקום מיוחד רק בשבילו, ושבניגוד לגיבור העל שכבר ראינו בסרטי החברה, יציג פיטר פארקר מבוגר ומנוסה יותר.

כמובן שזה לא אומר ש-Marvel לא תנסה להפיץ את היקום הזה כחוברת קומיקס, כמשחקים נוספים או בכל מדיה אחרת (רק אם הוא יהפוך לפופולארי כמובן), אבל מה שידוע לבטח כרגע זה שהמשחק לא יציג שום דמות בזכיינותה של Marvel שלא מופיע ביקום Spiderman (הלא כל כך מצומצם).

could-spiderman-ps4-be-the-answer-to-the-arkham-trilogy-1031260

Insomniac אישרו גם שלא נראה בזמן הקרוב שום דמו מוקדם של המשחק, שזה לא ממש קריטי בהתחשב בכך שהם גם אישרו שהמשחק נמצא בפיתוח קצת יותר משנה כרגע. הניחוש שלי מהתגובה הזאת היא שלא רק שלא נראה דמו פעיל מהמשחק בחודשים הקרובים, אלא שגם לא נראה יותר מידי מידע, או אפילו תאריך יציאה רשמי עד לתחילת או אמצע 2017. אולי רק אם ל-Insomniac יתחשק להדליף משהו “בטעות”.

אז זהו, זה כל מה שאנחנו יודעים כרגע על Spiderman ל-PS4, אבל מה אתם חושבים שנראה במשחק? אילו נבלים ידועים נוכל לראות במשחק? ספרו לנו בתגובות.

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה