מה הולך לקרות עם הסרט הבא של ספיידרמן?

פרטים חדשים נחשפים על הסרט הבא של טום הולנד בתור ספיידרמן. בנוסף, תגובה ראשונה של מנהל סטודיו Marvel על עזיבת ספיידרמן

החדשות החמות ביותר והמזעזעות ביותר שקיבלנו בשבוע האחרון הן על עזיבתו של ספיידרמן בגילומו של טום הולנד מיקום הסרטים של חברת Marvel, אחרי שדיונים על חידוש העסקה קרסו בין Marvel ל-Sony.

2 שאלות גדולות עברו לנו בראש מאז הדיווחים, האם יש סיכוי להציל את העסקה? ומה קורה עם הסרט השלישי של טום הולנד בתור איש העכביש? ובכן, קיבלנו פרטים לגבי שתי שאלות אלו.

הסרט הבא של ספיידרמן (תחת Sony) כבר בתהליכי הפקה מוקדמים עם התסריטאים כריס מקנה ואריק סומרס חוזרים לכותר לכתוב את התסריט אחרי שעבדו על “השיבה הביתה” ו”רחוק מהבית“. מה שמבטיח (בתקווה) את אותה רמת איכות בסרט השלישי כמו בשני הסרטים תחת Marvel, משהו שלפי קווין פייגי, לא יקרה שוב.

מנהל סטודיו Marvel קווין פייגי דיבר בראיון על ההשג של צירופו של ספיידרמן ועל כך שהוא מרגיש שסיים עם הדמות.

אני מרגיש הכרה ואושר על ספיידרמן. יצא לנו לעשות 5 סרטים ב-MCU עם ספיידרמן: 2 סרטים בודדים ושלושה עם הנוקמים. זה היה חלום שלעולם לא חשבתי שיקרה. זה לעולם לא נועד לשרוד לנצח. ידענו שיש מגבלת זמן שבה נוכל לעשות זאת, וסיפרנו את הסיפור שרצינו לספר, ואני לעד אהיה מודה על זה.

הציטוט של הראיון לקוח מהלינק הבא.

זה נשמע שפייגי השלים עם עזיבתו של איש העכביש האהוב עלינו ואין לו ממש רצון להמשיך את המאבק להחזיר את הדמות, אבל באותו הזמן זה יכול להיות תרגיל מצד Marvel לגרום לחברת Sony להתגמש לכיוונה. אתם תחליטו.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה