נחשפו פרטים ראשונים על Star Ocean: First Departure R

סוף סוף אנחנו זוכים לקבל הצצה ראשונה לחידוש של המשחק Star Ocean.

עוד מוקדם יותר בתחילת השנה הוכרז כי הכותר הראשון בסדרת משחקי Star Ocean, יזכה לקבל חידוש העונה לשם Star Ocean: First Departure R. זו למעשה הולכת להיות הפעם הראשונה בה אותו משחק יצא מרחבי יפן, וכעת אנחנו גם מקבלים הצצה ראשונה.

לא רק שהוא יכיל שידרוג משמעותי לגרפיקה שלו, גם הוקלטו עבורו הקולות של הדמויות מחדש. אלו יהיו הקלטות חדשות של חברי הקאסט המקוריים של הכותר. הדמויות עצמן צוירו מחדש, על מנת שיהיו דומות יותר לעיצוב המקורי שלהן. אבל מי מאיתנו שירצה, יוחלף בלחיצת כפתור להחליף את עיצוב הדמויות החדש, לישן. בכל זאת יש את אלו שמעדיפים את הקלאסיקה.

את המשחק Star Ocean: First Departure R אנחנו צפויים לראות יוצא ל-Playstation 4 ו-Nintendo Switch, בשלב כלשהו. כרגע עוד אין תאריך יציאה רישמי. מה שכן ידוע לנו זה שהמשחק יזכה להופיע ב-Tokyo Game Show. מי מכם שרוצה להתרשם, ישנם מספר צילומי מסך שנחשפו למשחק. ברגע שיהיו עדכונים נוספים עליו, תהיו בטוחים שאנחנו נהיה כאן על מנת לעדכן אתכם.

מה אתם חושבים עד כה על הגרסה המחודשת של הכותר המפורסם? מה עוד הייתם רוצים לראות במשחק? מתי אתם חושבים שזנכה לראות אותו יוצא לשוק? עבור איזו פלטפורמה ברצונכם לשחק עליה את המשחק החדש כאשר יצא? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה